Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Shadow of the Tomb Raider


Mandaz

Recommended Posts

Míraju, hraju na nejlehčí a odemčené jsou tři obtížnosti, ta poslední sa odemče dohrání té třetí 

 

Kakamil, kdybych měl teď hodnotit dal bych 6/10. V mnoha směrech totální kopie ančártyd4, kdy se mění jen textury hlhrdiny. Postižená kamera a bugy typu lara proletí stěnou nebo sa nechytí úchytu jsou běžné. Posun skoro žádný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 9. 2018 at 9:41, Mandaz napsal:

Ahoj, právě dohrávám tuto hru, po dohrání sem hodím větší info, ale pokud má někdo nějaký dotaz ještě před vydáním, klidně se zeptejte a pokusím se vám odpovědět. 

jak muzes dohrat hru ktera vyde az 14.9. jsi u toho online na psn, nebojis se BANu od Sony ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, tofi napsal:

a kdyz to porovnas s predchozim dilem, pripadne s Uncharted 4, jaky to je ?

Tak rise mne bavil víc, sotr mi přijde jako prachsprostá vykrádačka ančártyd4, některé scény jsou prakticky totožné jako v U4 (nahánění bvpčkem, skluz bahnem pořiti, španělská galeona v polorozpadlé jeskyni), popřípadě v U2 (lezení přes rozbitý dopravní prostředek, nahánění bojovým vrtulníkem), akorát jsou jiné skiny postav. Inspirace je do gulí bijící.

Navíc v rise ani nebylo toliko bugů a grafických glitchů (verze 1.03), kde se mi mockrát stalo, že sa lara prostě něchtěla chytnout za výčnělek za který sa chytnout měla a prostě proskočila texturou a ladně cápla do propasti.

U sotr mi přijdou divné i souboje, ať už stealth nebo normální, přijdou mi hrozně nevyvážené a hloupé. Borec dostane dělo šípem do lebeni a ostatní okolo něho chodí jak kdyby sa nechumelilo. Nebo druhý extrém, lopím v trávě, potřený bahnem, teoreticky neviditelný, ani sa nehnu a borec z protějšího rohu mýtinky do mne napálí dávku a ende. Popřípadě borca vystealthuju, podřežu mu krčisko, a lara ho odhodí přímo do cesty druhém borcovi. A ten čumí jak chleba z tašky a jde dál.

 

Za mě je nová lara zklamáním roku 2018.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fčera dohráno a osobně bych se rozhodoval mezi 5/10 nebo 6/10. Většinu ze hry jsem už popsal, do konce se nic nezlepšilo, jen u poslední mise jsem čučel stylem jakože jestli to vývojáři myslí vážně,  bohužel bez spojlerů se poslední mise popsat nedá takže nebudu k tomu psát víc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMHO - SoTR bych k U4 nepřirovnával nebo lépe řečeno, nenazýval vykrádačkou U4. V desítkách jiných titulů jsou podobné scény evergreenem.. Uncharted je výpravná akční záležitost, za to SoTR je orientovaný na stealth a odehrává se v podstatě v jedné zemi (Peru, Jižní Amerika). Vůbec střetů s nepřáteli je ve hře oproti předchozím dílům o dost méně a důraz je zde kladen převážně na průzkum a crafting. Vždyť např nejtěžší obtížnost vypíná survival instinkty, vodítka kudy jít, kde se chytit apod + ukládání je řešeno pouze v táboře. Jistě, novinek hra obsahuje méně, ale za sebe - jsem rád, že jsem dostal velmi dobrou dobrodružnou hru, s prvky stealthu a místy i hutnou atmosférou. Audiovizuál taky velmi dobrý. Bug nebo grafický glitch cca po 10 hodinách pouze 1 (při rozhovoru s questgiverem stálo vedle Lary jiné NPC tak blízko, že jí rukama doslova prošahávalo). Co se týče nepřátel, pokud uvidí mrtvolu, jdou to "prošetřit" a Laru hledají, neignorují..

Hra rozhodně nezklame a hraje se velmi dobře. Osmičková hodnocení jsou, myslím si, na místě.

Mandaz, nevím jakou verzi jsi hrál tak brzy před vydáním, ale určitě v ní nebyl Day1 patch.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu