Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nelze se přihlásit do Ps


jirka.vanek

Otázka

Dobrý den, prosím o radu. Dnes jsem po delší době zapl Playstation a chtělo to aktualizaci tuším na 6.0. Aktualizace proběhla a pak jsem se měl přihlásit. Zadal jsem správné heslo a píše to, že jsou špatné přihlašovací údaje. Provedl jsem několikrát a stále dokola. Zkoušel jsem jak ID, tak email. Tak jsem šel na počítač, kde jsem se také nepřihlásil (a to mám i uložené heslo v Chrome). Zažádal jsem tedy o reset hesla na email, ale tam mi nic nepřišlo (ani do spamu). Opakoval jsem asi 4x. Email jsem zadával správný. Co s tím? Je to již několik hodin a na email nic nepřišlo. Dá se někam napsat? Mám cz účet, ale stránky jsou v AJ a musím je Googlem překládat, ale podporu jsem nenašel. Díky za rady

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Obrázky v Tapatalk nevidím. Na poči jsem telefon v podpoře nenašel. Podpora mě navede jen na zadej svůj problém a tam jsou odpovědi, které dovedou vždy jen k obnovení hesla, které nepřijde na email. Máte číslo kam zavolat? Našel jsem jen číslo na Sony servis 239016607, ale telefon na Playstation ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Trošku líp příště hledat [emoji6]

Kontaktujte nás 538 890 078

Jsme tu proto, abychom ti pomohli. Pracovní doba: Po–Pá od 9:00 do 17:00

V závislosti na dotazu od tebe budeme potřebovat údaje tvého účtu PSN nebo sériové číslo konzole. Před zavoláním si připrav tyto údaje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak děkuji za telefon. Asi jsem měl vlčí mlhu, nebo jsem vzteky neviděl :) Tak jsem tam zavolal a moc milá slečna mi pomohla. Byl mi napaden účet a někdo mi změnil email a proto mi nechodil email. Doporučuji každému si zapnout dvou fazove ověření přes mobil. Já už to udělal a prý se napadení účtu děje často. Jsem s toho trochu v šoku. Každopádně ještě jednou děkuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu