Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
drak3go

The Last Of Us: Original Score - Volume One 2XLP

Recommended Posts

Mondo přináší další raritu, tentokráte v podobě soundtracku z původního dílu The Last of Us. Po úspěšném "group-buy" v případě předchozího vinylu a na četné žádosti jsem se rozhodl akci zopakovat :)

Jedná se o 2XLP vydání (přesněji řečeno znovu vydání), které obsahuje původní artwork od Sama Wolfe Connellyho a zahrnuje všech 30 skladeb z původně vydaného Volume One soundtracku (Volume Two je plánován na začátek 2019). Vůbec poprvé se nabízí tento soundtrack vedle klasického černého také na barevném vinylu (2x 180 Gram Colored / 2x 180 Gram Black vinyl). Za zmínku stojí i to, že magazín Fact uvádí tento soundtrack na 3. místě mezi nejlepšími herními soundtracky v historii. Stejně jako v předchozím případě se i zde o hudbu postaral Gustavo Santaolalla a vydání je plánováno na konec listopadu letošního roku.

Cena za limitovaný vinyl $35 + poštovné dle počtu objednaných kusů, které se podělí počtem případných zájemců.

image.thumb.png.9b3b9ca527498b4ff3f68617d370f9ff.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Rowane, ty jeden dealere :D

Jedna taková zajímavost, nabízí se ještě možnost objednání vinylu k TLOU2 (viz. předchozí téma), takže kdo prováhal a měl by zájem, je možnost to teď spojit.

Jinak zájemcům pošlu do zpráv podrobnosti k platbě. Zkusím pro nás na Mondo vyjednat lepší podmínky přepravy (už mě tam celkem znají) :), takže to tentokrát uděláme trochu jinak (platby pouze za vinyly, za přepravu až podle skutečných nákladů).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mohl by se tady pan reditel zemekoule ( @drak3go ) laskave ozvat svym kupcum, jak to vypada se shrabnutim jejich penez a naslibovanim koupe LP desky? Byl jsem kupci dotazan, jestli netusim, jak to s obchodem vypada, protoze Drak3go na jejich zpravy z nejakeho duvodu nereaguje a pritom uz za objednavku dostal zaplaceno. Upozornuji, ze s timto obchodem ja osobne nemam nic spolecneho a za Drak3go nejsem zodpovedny a ani bych za nej nedal ruku do ohne, pouze zprostredkovavam kontakt, jak jsem byl pozadan. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu