Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[Ukončeno] Shadow of Tomb raider


MapleMatt

Recommended Posts

Prodám Shadow of Tomb Raider, digitální kód na stažení, popř. vyměním za jinou hru. Představoval bych si buď skrze SZ, mail nebo osobně ve Zlíně

Největší zájem mám o Assassin's creed Syndicate

V případě prodeje 800,- cena se mi zdá odpovídající, jde o novou hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupoval jsem a aktivoval uz nespocet her pomoci klice,ten zadavam opravdu spravne tam chybu nevidim,to by hlasilo ze je spatne zadany klic ale tady to pise ze se musi uplatnit na jine webove strance. Zkousel jsem uplatnit v pc (mozila,IE),v mobilu (android i iphone) a i na samotne konzoli a stale nejde. Neni mozne,ze kdyz je to bundle z xzone ze je ten kod vazany primo na tu konzoli a nejde pouzit na jine? I na papiru s klicem je uvedeno ze neni urceno pro individualni prodej? Jak rikam X her jsem uz aktivoval, ale s timto jsem se setkal poprve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Nowys napsal:

kod jsem zakoupil ale nedari se aktivovat,pise to nasledujici chyby viz obr., zkousel jsem aktivovat pres pc,xbox i mobil a porad to same

nekdo nejake napady? neni mozne aby klic byl vazany na bundle s konzoli?

 

unnamed (1).jpg

unnamed.jpg

 

musis se prihlasit prez web, zmen lokaci uctu na jinej region, uk, de, usa - to je uplne jedno, aktivuj kod a pak si prehod lokaci zase  na jakou potrebujes.. obcas to takhle blbne , ale vzdy pomuze:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super dík za info zkusim

edit: kde to najdu?:-D jinak co čtu tak je změna možná jednou za 3 měsíce??

edit2: tak jsem to přehodil přes mobilní appku v lokation a při zadávání kódu již vypisovalo danou lokaci avšak bez výsledku :-/ porad ta sama chybova hláska a to jsem zkoušel skoro všechny lokace. Zkusím ráno ještě přímo Zadat do konzole zda se nechytne

edit3: tak ani na konzoli to nejde :/ porad ta sama hlaska,i pres pc :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

x krat jsem zmenil lokaci a neslo to, v pondeli jsme chteli kontaktovat support ale kdyz jsem to zkusil tak se to znicehonic chytlo a aktivovalo. stahl jsem,zapnul a ejhle.... You are too early .....hlaska at jdu na store se podivat kdy hra vyjde...pritom uz je... takze ted nanovo,vcera vecer jsem si psal s podporou a mam pockat na jejich mail co s tim udelaji :/ dnes jsem volal na podporu a holka vubec nevedela co po ni chci... ze az prijde vedouci tak mi zavolaji zpatky :( 

takze ted cekam zase

 

edit: tak uz volali, ze nejsem sam s timhle problemem...ze az budou vedet vice tak se ozvou...den?dva?tyden???? nevi...

 

edit2: tak zeď jsem zkusil zapnout a už šlape :) každopádně není málo 28.9gb na takovou pecku? 4K content mám zaply

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu