Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
spenat

Diablo III: Eternal Collection

Recommended Posts

Diablo III: Eternal Collection vyjde oficiálně již tento pátek (pro uživatele CFW již dneska :)), vytvářím tedy debatu na toto téma :)

Za mě, nicméně, naprosto solidní port. Naposledy jsem hrál na PS4 a graficky je to - dle mého názoru - prakticky totožné, 60FPS si hra drží prakticky nepřetržitě. Je to bomba, podporuje to lokální split-screen na čtyřech joy-conech (vyzkoušeno) a mít Diablo na cesty je k nezaplacení :)

Co na něj říkáte? :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych prošel první akt - při snaze o postup do dalšího aktu mi hra spadla :D Nicméně vše vyřešeno, měl jsem poškozený instalační soubor - reinstalace zabrala a už jedu druhý akt :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Cau, pro mne totalne uzasne :) ted to drtim porad :)

Zkouseli jste nekdo online multiplayer? Me to zatim s nikym nespojilo, ale je fakt, ze moc nevim jak na to, vybral jsem Adventure mode a pak uroven tornmentu. No a ja jsem si zalozil normalniho hrdinu a ne season hero, tak to muze byt taky to..
Nedame neco dohromady, pres "prateleni" na Nintendu?

Muj kod je SW-3650-3134-6726

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Super. Jo, nakonec jsem zalozil seasonal a do noci drtil s nejakyma typkama. Trosku mi chybi chat na komunikovani, ale tak da se to zvladnout vzhledem k tomu, ze to jsou cizi lidi a zatim celkem jednoduche :)

Musim rict, ze solo hra je uzasna, ale multiplayer, to je masakt jak se patri! Uplne nejlepsi. Jsem zvedav kolik to pozere dat, kdyz to budu drtit pres mobilni data.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu