Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Divné chování baterie - je to na reklamaci?


sirThomas

Otázka

Ahoj,

mám switch asi týden a docela mě děsí indikátor baterie. Chová se tak nějak prapodivně:

1) včera baterie z 15% na 5% klesla asi za 4 minuty 

2) Nabíjím dám to do nabiječky a ono to dá 15% za 10 minut (35-50%) (což je blbost protože switch se má nabíjet 3,5 hodiny)

3) Dám tablet do sleep módu probudím ho za 12 hodin a on má furt stejně baterie. Zapnu Zeldu a ejha on po 5 minutách hraní už nemá 72%, ale pouze 49%

 

Tak si říkám WTF? Je to na reklamaci? Nebo se to děje i více lidem? FW 6.1, (konzole bez Cracku), kupováno jako fungl nová na Alze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mě to dělalo něco podobného když jsem to nabíjel nabíječkou na tablet. Vyzkoušej to uplně vypnout a nechat to několik hodin na origo nabíječce. Popř. ještě někdo psal, že pomůže když 15s podržíš power a myslím + a pak to necháš nabíjet. Mě to nakonec nějak přestalo. Já bych to být tebou vyzkoušel dát na reklamaci pokud to nepřejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No mě se projevilo to s tím nabíjením, při hraní RE revelations když jsem hrál na joyconech tak ten pravý mi třeba 2x za hodinu přestal reagovat a největší problém ze všech je wifi jakmile nejsem do 5m od routeru tak je to nepoužitelné jak na hraní online tak stahování her, docela nechápu jak může na switch fungovat to hraní přes cloud když telefon za 2000 si se signálem poradí nesrovnatelně líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu