Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefungující ovladač


vochomurka

Otázka

Zdravím, po dnešním updatu mi nejede ani jeden ovladač. Jen bliká jako by se chtěl spárovat, ale nefunguje. Xbox nastartuji ručně a stejný problém. Nereaguje ani když ho připojím přes USB. Google mlčí :-/

Nemá někdo radu prosím? Díky

Update - tak už to jede. Vypadá to, že poslední Xbox update rozsynchronizoval spojení mezi konzolí a ovladačem. Pomohlo tlačítko na levém boku od mechaniky.

 

Update 11/11 - tak po dnešním update opět stejný problém, musím znovu synchronizovat ovladač. Nemá někdo stejný problém?

Upraveno uživatelem vochomurka
update
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ahoj, mám obdobný problém už od zakoupení senometu s. Zhruba jednou týdně se mi ovladač jakoby odpáruje. Přesně jak píšeš, konzole pak nejde zapnout ovladačem, musí se hlavním vypínačem, nelze spárovat ani po stisknutí párovacích tlačidel. Ovladač buďto furt bliká nebo svítí jakoby byl spárován, ale nereaguje. Při zapichnutí přes tukabel ovladač jen zavibruje, svítí a nereaguje.

Spáruje se třeba až na osmý restart konzole. Baterek jsem zkoušel několik, od úplně nových, po nabíjecí (plně nabité i polonabité).

Uvažuju i o reklamaci ovladače, nemá s reklamací někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak senomet se tiše krčí mezi nadstrojem ps4pro a ps3 :D ale vážněji, nevím o ničem co by ho kromě toho mohlo rušit. Senomet ale normálně funguje, není seklý nebo tak něco, při pokusech o spárování se normálně mění minuty na hodinách v dašbordu. Spíš mne zaráží, že sa ovladač nespáruje ani pomocí tukabelu. Testováno pro jistotu na více tukabelech. Kolikrát mi přijde že proces spárování je o náhodě jako u lepení parket - buď sa chytne nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 9. 11. 2018 at 7:41, vochomurka napsal:

Zdravím, po dnešním updatu mi nejede ani jeden ovladač. Jen bliká jako by se chtěl spárovat, ale nefunguje. Xbox nastartuji ručně a stejný problém. Nereaguje ani když ho připojím přes USB. Google mlčí 😕

Nemá někdo radu prosím? Díky

Update - tak už to jede. Vypadá to, že poslední Xbox update rozsynchronizoval spojení mezi konzolí a ovladačem. Pomohlo tlačítko na levém boku od mechaniky.

 

Update 11/11 - tak po dnešním update opět stejný problém, musím znovu synchronizovat ovladač. Nemá někdo stejný problém?

Dobrý den mám ůplně stejný problém i když vaše zpráva je stará dva roky tak jestli by jste nevědeli jak to opravit?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sorry jako, ale tak sem to fakt vyřešil 🤷🏻‍♂️ Zkoušel sem druhý ovladač a ten samý problém. Kupující o problému věděl a prý si konzoli sám vyreklamuje. A protože sem o něm od tej doby neslyšel, tak počítám s tím že to vyřešil reklamací 🤷🏻‍♂️ 

 

Ale chápu, pro někoho je tu MS svatý grál co nemá chyby a problémy. Tak to bohužel není a pokud to nejsi schopen akceptovat tvůj problém, ne můj. 

A klíčenku beztak nepošleš, bo si žid 🤔🤣

 

Edit a tvoja rada k problému? Nebo jen offtopic? 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Kdybys to napsal hned proč si to prodal, tak se neozývam, ale tys to napsal tak jako vždy. 😂

A co se týče Xboxu, tak ty to píšeš všude ke všem problémům, které si ani neměl, žes s ho prodal

Pro mě to není svatý gral, mi je fuk kdo na čem hraje, jen mi vadí přihlouplé komentáře☝️

Klíčenku nepošlu, jsem žid, přesně jak říkáš 😂

PS: radu nemám, jen jsem se vyjádřil jako člen Alzatýmu k tvému a dedkovemu příspěvku ☝️😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

@Mandazjá píšu že to píšeš všude, tudíž myslím i zdejší chat a tam tu tvou oblíbenou větu o prodeji Xboxu píšeš vcelku často a nedělám rozdílezi odpovědi v tematu a v chatu.

Pokud by jsi svou odpověď na problém napsal ihned i s tou omáčkou okolo prodeje, byl by klid ☝️

PS: odpovědi netýkající se tématu budou skryté, ať zde nezaclání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

No pokud jsem pochopil dobře ten starý příspěvek a tvůj, tak je potřeba opět spárovat ovladač s Xboxem a mělo by být po problému 🤔

A nebo ještě zkus resetovat Xbox, jestli není nějaká chyba v softu po aktualizaci a třeba to pomůže.

Jinak asi nezbývá než reklamovat.

PS:Na FB jsem viděl asi podobný příspěvek, dotyčnému nešel zapnout ovladač a jen blikal, nekdo tam radil vypojit Xbox z elektriky na nějakou dobu, pak zapnout a spojit Xbox s ovladačem přes kabel.

Zkus třeba pomůže a určitě pak koukni jestli není nějaká aktualizace pro ovladač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@Jozinpokud se odpárovává tak to chce reklamaci. Tenhle problém sem řešil u uplně nového Xsex, přes tlačítko ovladače nešel zapnout xbox. Aktualizace či odpojení z elektřiny nepomohlo. Konzoli sem vrátil ve 14 denní lhůtě, s tím že si reklamaci vyřeší obchod. Na internetu sem při googlení moc informací o tom nenašel. Takže zkus jedině reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 13 hodinami, basildon napsal:

Takže pomohlo vypojení z elektriky jak jsem psal a ovladač se ti chytil sám nebo přes kabel a aktualizace ovladače?

Jsem rád žes to rozchodil a chytlo se ti to 👏😉

Jj přes noc vytažený ze zdi a paxe to tvářilo, jako by nic, chytil se sám. Aktualizováno... Zmetek. Včera došly baterie, vyměním za nové a opět rozpárováno. Vyp/zap XSX a opět se kamarádí...tak tam přeci jen něco někde bude. Reklamovat nechci, chci hrát, uvidíme, jak to bude pokračovat, možná mě to nemine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu