Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox One S externí HDD vypadavá wifi


kobl1468621144

Otázka

Ahoj,

 

chtěl bych se zeptat zda nemá někdo podobnou zkušenost :

 

Koupil jsem si kvůli Kodi externí hdd na filmy s USB 3.0. Po připojení k Xboxu one S mi vždy vypadne wifi. Nemáte s tím někdo zkušenosti jak toto řešit, případně kde je problém? Zkoušel jsem i více HDD a problém je stejný

Hdd má vlastní napájení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já mám také nově Xbox kodi jsem stáhla a externi disk Xbox vůbec nezobrazí. 

Já zase mám problém s otravou hlaskou při zapnutí  xboxu požaduje do druhého hdmi zapojit satelitní tuner nebo něco takového 

a neví někdo  jak nastavit  Xbox ovladač aby zapnul Xbox  neustale  musím ručně  mám ho šoupnuty za TV dost nepraktické. Ps3 ani nintendo nemělo problém .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevím nenašla jsem menu xboxu připadá strašně zmatené hledala jsem nastavení zapnutí ovladče  v položkách settings / ease of acess/controller  -všemožné nastavení ale ne co potřebuji. Pak  settings / power+start up a také nic ostatní jsem jen proletěla 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

 

před 7 hodinami, werty napsal:

Měl jsem úplně stjený problém @kobl1468621144

Vyřešil jsem to koupí kvalitnějšího a hlavně delšího USB kabelu k externímu disku. Dal jsem ho prostě dál od konzole a je po problému. 

Děkuju za info. Mohu poprosit o název kabelu? Pokud by to vyřešil kabel, tak by to byla pecka. Ja to dával na usb prodlužovačms repeaterem 5m ale Hdd pak bohužel není vidět v xboxu.

 

Prohledával jsem zahraniční fóra a údajně je prý problém s USB 3.0 hdd, je možné, že bys měl usb 2.0? nebo ten kabel byl usb 2.0?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu