Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Silně nedoporučuji aby někdo s uživatelem oRmus měnil dne 5.9. jsem mu prodal sekundární účet ke hře Infamous, nyní když jsem chtěl prodat svůj primární slot dál, tak jsem zjistil, že 19.9. bylo změněno přihlašovací jméno a tudíž si nemohu ani resetovat heslo. Sám sice hru stále na své PS4 mám a hrát přes své další účty mohu, ale už nemohu účet předat dále, kvůli tomuto uživateli. Byla to i má chyba, že jsem si účet lépe nezabezpečil a proto varuji vás další poctivé uživatele, dejte si na něj pozor

Upraveno uživatelem Lazyman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo, kdybych ti to heslo změnil, tak se ti to automaticky odhlásí z PS4 a už by jsis to nemohl zahrát. Spíš jsi tak pomatený, že ani nevíš jaké přihlašovací údaje jsi měl a teď kopeš kolem sebe. To ani nemluvím o tom, že se teď hájíš tím, že jsi měl stejné heslo od obou účtu, ale kde bych asi tak zjistil tvůj e-mail od primárního účtu? To ani nemluvím o heslu k e-mailu, máš v tom nechutný hokej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechci vyvolávat flame i zde ve fóru už jsme to řešili 10kou PMek, jak jsem říkal na všechny účty mám dokument ve kterém skladuji údaje. ID lze změnit i přes prohlížeč údaje k mailu vůbec znát nemusíš, spíše kopeš kolem sebe ty a hledáš výmluvy. 19.9. byl změněn ID k přihlášení k účtu o heslu vůbec nikde nemluvím. Od účtu na PS4 jsem odhlášen a do store se nedostanu, ale jelikož je to primární účet tak hra jde stále spustit přes můj hlavní účet na PS4.

Že jsem měl heslo k primárnímu i sek. účtu stejné? tak to je jasné vždy jsou přihlašovací údaje stejné, nelze mít jiné přihlašovací údaje, stále je to pouze 1 účet jen na více konzolích, ty se sek. si ho nemužeš pouze aktivovat jako prim. protože to už jsem měl já.

Já ti nabídl ať mi tedy pošleš údaje, které jsem ti před měsícem poslal já i včetně přesného data, jelikož zdejší fórum neukládá odeslané zprávy a tak to PM nemám uložené já. Tím si mi mohl dosvědčit že mám bordel ve svém dokumentu, ale na to sis našel další výmluvy, že to nemůžeš najít apod.

Když jsem ti tedy řekl ať dojdeš k PS4 a mrkneš alespoň na to jaké ID ti to u účtu píše (o heslu nikdy nemluvím) tak si zase začal psát, že už účet v PS4 dávno nemáš.

Já tě nechtěl veřejně napadat a řešit to takhle, ale spousta tvých výmluv a jednání mi nedalo jinou možnost. Já už vymyslel snad 10 možností jak se dopracovat ke shodě, ale ty si vždy najdeš nějakou výmluvu.

Omlouvám se, ale je to tak, nechci hltit forum naším společným problémem. Jde o blbé 3stovky, které jsem za prodej účtu mohl mít, spíše zde jde o princip, že 5.9. něco prodám a když chci prodat dále tak zjistím, že najednou 19.9. bylo změněno ID

EDIT: zde je i od SONY návod jak změnit ID a E-mail http://www.sonyentertainmentnetwork.com/en-gb/support/questions/detail/show-question/how-do-i-change-my-sony-entertainment-network-sign/

Takže tvá výmluva, že si neznal údaje k mému e-mailu je úplně scesná, jelikož to nemá s mým e-mailem na kterém byl účet registrován, vůbec nic společného, a jde zde a pouze o přihlašovací údaje k účtu, které byly změněny

Další v čem máš pravděpodobně hokej je to, že vůbec netušíš jak funguje primární a sekundární účet.

Viz. Nepster v prvním příspěvku

  • Na ostatních konzolích lze tato hra hrát pouze na účtu, ze kterého byla koupena - nenačítají se Vám tak trofeje atd. na Váš primární účet

Tudíž jak vidíš stále hrajeme na 1 účtu na tom kde byla hra zakoupena jen ty musíš hrát přímo na něm a já mohu na svém hlavním účtu v PS4, ale stále oba vlastníme 1 a ten samej účet nikoliv 2 jak ty se domníváš. A právě k tomuto účtu na kterém byla hra koupena a já ti poslal jsi změnil přihlašovací údaje proti těm co jsem ti poslal.

Když vidím jaký máš hokej v tom co znamená P a S účet možná si mé údaje změnil na svůj e-mail nezáměrně protože sis myslel že máš unikátní další účet a nikoliv že oba používáme 1 a ten samej (rád bych věřil této variantě, ale když vidím tvé výmluvy, tak nevím jestli je to možné)

Upraveno uživatelem Lazyman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím stejným heslem máš pravdu, to jsem se v afektu spletl, ale určitě jsem ti ID ani heslo neměnil. Ještě jednou sednu k doručeným zprávam a zkusím pohledat jestli to tam někde není, ale jestli tě to i odhlasilo z PS4 tak to asi ani nemá cenu. Nepřišlo ti na e-mail, na jaký nový e-mail se ten účet převedl? Když tak PM ať tu nespamujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu