Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Na PS store v acacia Driveclub za 689 kč, někdo se mnou na koupi? Rozdělení já primár za 389 kč, sekundární za 300 kč, vše zařídím, udělám účet, koupím, nastavím 14 denní free trial na svou druhou debetku aby šla hra koupit za tuto cenu.

Jinak ještě se poptám adminů, nešlo by tento topic promazat a nechat tu opravdu jen nabídku/poptávku a na diskuse ohledně slotů založit vedlejší topic, aby to bylo přehlednější?

EDIT: PRODÁNO

Upraveno uživatelem Lazyman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PS store v acacia Driveclub za 689 kč, někdo se mnou na koupi? Rozdělení já primár za 389 kč, sekundární za 300 kč, vše zařídím, udělám účet, koupím, nastavím 14 denní free trial na svou druhou debetku aby šla hra koupit za tuto cenu.

Jinak ještě se poptám adminů, nešlo by tento topic promazat a nechat tu opravdu jen nabídku/poptávku a na diskuse ohledně slotů založit vedlejší topic, aby to bylo přehlednější?

udelal bych to jeste jinak, chce to nejakou podsekci,ktera bude fungovat uplne stejne jako bazar ale jenom na sloty,kazdej si zalozi svoji nabidku nebo poptavku, a po uzavreni obchodu uzamkne tema, todle je na p.i.c.u

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal bych to jeste jinak, chce to nejakou podsekci,ktera bude fungovat uplne stejne jako bazar ale jenom na sloty,kazdej si zalozi svoji nabidku nebo poptavku, a po uzavreni obchodu uzamkne tema, todle je na p.i.c.u

Takhle by to bylo ještě lepší, bylo by krásně vidět, kdo co prodal, kdo co stále má apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju poradit když jsem založil novej účet (sub) tak se přihlásim do ps store ale mám tam pouze hry pro malé děti. Jak můžu aktivovat ostatní. Nikdy jsem to nenašel dík

sub ucet , je pro deti ,s omezenim veku atd..(aspon myslim teda) outlast asi nestahnes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu