Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Myslel jsem si, že to píše jeden a ten samý z druhého účtu, ale ty jsi snad ještě větší exot než ten bumtiousheart :cheesygrin:. Radek nás zabanuje všechny. :party:

No hlavně tebe. Neumíš se zachovat jako chlap a dát věci do pořádku jen samé výmluvy. A kde jinde ti napsat když na maila ani PSN neumíš odpovědět. Po třech týdnech nějaká odezva. Hurá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to nad 5000 ale predvolaj si ho bude muset sepsat protokol a tak dale a pripadne dostane pokutu a nahradu skody coz me uplne staci psal jsem mu at me teda vrati muj ucet co jsem mu dal kdyz on uz svoje ma a zmenil si hesla psal me at si jdu kam chci ze me muj ucet zpatky neda takze asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přece jasné, řekl by jim ať mě zabanujou i s mou PS4řkou :wohow:

Okradl si me o ucet ty svuj mas zpatky a muj me vratit nechces takze si me okradl dolozim to Pmkama udaje na tebe mam takze to neni problem . nevim proc by si mel mit muj ucet kdyz svoje oba ucty mas zpatky chces me proste okrast jinak to nevidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? Protože jsi mi změnil heslo od dvou mých účtů, neposlal jsi mi 300,- Kč a týden jsi mě ignoroval do té doby, než jsem si hesla změnil zpět. Potom jsi byl strašně aktivní a chrlil kolem sebe bany, PROTO!

Takze me ucet za ktery sem nezpaltil nevratis ? to mluvi jak si ferovej a nejsi zlodej ty svoje oba ucty mas zpatky ja te pozadal tedy at me vratis muj ucet a bude vse vyreseno ne ty proste si ho chces nechas a chces me okrast jednoduche ... zmenil jsem si hesla protoze neslo vubec hrat kdyz se nekdo prihlasoval protoze nekdo prodal ucty vice lidem bohuzel !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mě údaje s účtem kde je nhl si neposlal proč prosimte?? Ani už netroufám, ze mi peníze vratis. Opravdu takového krypla bych pověsil, doufám v to, ze se ti upeče psko. První můj obchod zde a naletim takovému.. já vůl

ty si psal ze udaje na hru uz nechces ze ti mam poslat penize napsal jsem ok zitra ti je poslu ze ted neco resim jak vidis a v pmce jsem ti psal ze jdu na policii tak nevim co tu pises zase neco jineho ucet s hrou si uz nechtel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prestan lhat na chatboxu a vrat me muj ucet ty svoje ucty taky mas nechapu proc me ho nechces vratit !! hrajes si na chudaka ze jsem zmenil nejake udaje a pritom to neni vubec zadna pravda ufc mas aktivovane jako primarni a dokonce mas i se♥♥♥♥♥rni ucet takze me ho vrat a nehraj si na chudaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu