Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

To neni vyhrozovani napsal jsem mu at me vrati ucet a nebudem to resit on svoje ucty ma takze jednoznacne me okradl o muj ucet napsal jsem mu a chtel to snim vyresit on asi nema zajem tak to proste budu resit s policii ta uz se mu ozve nikdo by nebyl rad kdyby se mu stalo to same koupi si ucet ktery uz nekdo pouziva a potom neni schopny ani vratit ucet ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvle a to cos udělal mě je v pohodě vid?? Pošlu ti peníze ,který máš hned na tipsportu a od ty doby mě krmis s kravinama. Pochybuju, že nějaký účet s nhl vůbec máš. Měli by tě tady zabanovat. Pokud mi peníze pošleš tak jak říkáš tak se ti tu veřejně omluvím, ale zatím si pro mě jen krypl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyz te zajima tak zajdu na policii reknu ze me byl odcizen ucet na kterem byla zakoupena dana hra dam jim dukazi ze jsem hru i ucet koupil potom jim dolozim zpravy s fora dam jim jmeno adresu a oni uz si ho predvolaj a na danou vec se ho zepraji uz jsem to resil neni to zas takovy problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvle a to cos udělal mě je v pohodě vid?? Pošlu ti peníze ,který máš hned na tipsportu a od ty doby mě krmis s kravinama. Pochybuju, že nějaký účet s nhl vůbec máš. Měli by tě tady zabanovat. Pokud mi peníze pošleš tak jak říkáš tak se ti tu veřejně omluvím, ale zatím si pro mě jen krypl.

Psal jsem ti to v pmce ty si odmitl ucet napsal jsem ok ted vyresim tuhle situaci potom zajdu na policii a prachy ti poslu kdyz ucet nechces a ted me tu obvinujes nemuzu za to ze me ormus nechce vratit muj ucet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dweightee888, nějak takto:

-Němore, dzien dobrý, mi čorli voe učet s gameskama...

+ Dobrý den, občanský průkaz prosím...

-Němore čus, ja už musim...

Btw, tohle řešit v podvodnících, předchozí posty promazat a radkovi ban na ip

EDIT: Samozřejmě promazat i tento můj post.

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem mail uzivateli na aukro co prodal stejny ucet a odepsal tohle

http://tinypic.com/view.php?pic=2qu682h&s=8#.VMj3rNKG8fY

odkaz na aukro : http://archiv.aukro.cz/fifa-15-digitalni-verze--i4653283492

Takze si udelejte obrazek aby tu nebyl ormus za nejvetsiho dobraka a ja za nejvetsiho ♥♥♥♥a ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to prezdivka z aukra a email pouzivam jinej co je na tom ? neni dulezite odkud to je poslane ale komu vse prodal ucty a pak tu pise jak ho lidi okradaj a tak dale me vzal ucet s hrou a nechce ji vratit ostatni si hru koupili a nemuzou si ji zahrat protoze se neda prihlasit a nebo se prihlasuje porad nekdo jiny a vic jak polovina lidi ho tu brani jakej to je frajer ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se nám to tu zadělává, nešlo by dát odkaz na podvodný téma jako první post výpisu tohohle threadu nejak permanentně at se nám to tu totálně neplete, najít tady pak co kdo prodává čí kupuje... :( ikdyz samos ouhlasim ze probrat s kym neobchdovat je dulezity, jenom aby to prostě melo prehlednost :)

Prodam seku ndar na Life is Strange ep1 za 50kc nebo sem pro koupit complete season - ja si nechám primár a sekundár je k prodeji za 149kč

PRODÁNO :

seku ndar na Teslagrad za 35Kč

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Radku tvé výhružky jsou mi u mé chlupaté ****** ty jeden parchante. Dřív jsme si tu mohli v klidu nakupovat, nebyl žádný problém, vše fungovalo, tak jak má a přijdeš ty a začne to tu být samý podvodník. Akorát tu kazíš obchody, teď se tu bojí kdokoli nakoupit, kvůli tobě tady musí nahoře "svítit" upozornění, které spoustu uživatelů odradí sem vůbec chodit a ty si prostě nedáš a nedáš říct ... Tady je jasný důkaz, že to jsi zase tady. Jestli jsi zase propadl sázení tak si prohraj tu vaší hospodu a neser se sem. Ty účty okamžitě vrať a dostaneš banána.

11hbbbn.png

FB -> https://www.facebook.com/radek.conka?fref=ts

Jeho adresa i s mapou -> http://www.mapy.cz/zakladni?x=16.4792666&y=49.7454335&z=16&base=ophoto&source=firm&id=2687759&q=svitavy

Kapitána Jaroše 376/59

568 02 Svitavy, Lány

Pardubický kraj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Radku tvé výhružky jsou mi u mé chlupaté ****** ty jeden parchante. Dřív jsme si tu mohli v klidu nakupovat, nebyl žádný problém, vše fungovalo, tak jak má a přijdeš ty a začne to tu být samý podvodník. Akorát tu kazíš obchody, teď se tu bojí kdokoli nakoupit, kvůli tobě tady musí nahoře "svítit" upozornění, které spoustu uživatelů odradí sem vůbec chodit a ty si prostě nedáš a nedáš říct ... Tady je jasný důkaz, že to jsi zase tady. Jestli jsi zase propadl sázení tak si prohraj tu vaší hospodu a neser se sem. Ty účty okamžitě vrať a dostaneš banána.

NECITUJ VČETNĚ OBROVSKÉ FOTKY, KTERÁ TĚ JEŠTĚ USVĚDČÍ, BOŽE.

FB -> https://www.facebook.com/radek.conka?fref=ts

Jeho adresa i s mapou -> http://www.mapy.cz/zakladni?x=16.4792666&y=49.7454335&z=16&base=ophoto&source=firm&id=2687759&q=svitavy

Kapitána Jaroše 376/59

568 02 Svitavy, Lány

Pardubický kraj

Ja ucty vratil a nic jsem neprovedl ormus me nechce vratit muj ucet ktery jsem snim vymenil on prodal se♥♥♥♥♥rni ucty vice lidem dal jsem sem i dukazi mailem dokonce tu i psali tak chci proste jen vratit svuj ucet se hrou zpatky a upozornil jsem ostatni at odnej uz hry nekupujou to je vsechno uz tu drive stim problemy mel tedka podvedl dalsi lidi tim ze jim prodal ucty ktere uz nekdo mel to same provedl me tak at me vrati ucet a neni co resit on svoje ucty zpatky uz ma !!!

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň víš, jaký to je, když někoho okradeš. Přeju ti to se vším všudy.

ja se ktomu vyjadriv a jsem snima v kontaktu a penize vracim a hry jsem odeslal vic panther ..olsha a tak dale .. takze asi tak on tu okrada lidi a vy ho podporujete pak se divite ze to forum takhle vypada a je to tu samej zlodej kdyz tu jeste pisete ze dela dobre ze okrada lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu