Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

My jen napsali, že je dobře, že okradl tebe, nikoli ostatní a bůhví, jak to celé bylo a jakou roli jsi v tom sehrál ty s tvým hereckým umem. Radši si zase nech objednat nějakou pizzu místo pošty ze své pizzerie, holomku jeden.

Jsou tu lidi ktere podvedl mas tu dukazy ,zpravy , emaili , staci poradne cist a ne jen urazet a psat hovadinu .. prodal ucty vice lidem a potom to takhle dopada chtel sem aby me vratil muj ucet ktery jsem mu dal to je vsechno a potom jsem upozornil ostatni at uz odnej nekupuji protoze to prodava vickrat nic vic nic min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť ty účty jsi měl přece taky v držení ty nějakou chvíli ne?

Ano ale stale se to odhlasovalo kdyz ostatni lidi ty ucty meli take a hrat se nedalo ... pozdeji se ukazalo ze ucty maji vice lidi ormus si svoje ucty vzal zpatky a ja chtel jen aby me vratil muj ucet zpatky nic jineho po nem nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročetl jsem návody ale nejsem moc moudrý tak se zeptám napřímo. S kamarádem chceme sdílet nějaké nakoupené hry. Založil jsem na své konzoli master účet. koupil jsem do něj hru. Jelikož to je kámoš a jsme dospělí nepotřebuji řešit blbosti a dal jsem mu jméno a heslo k tomu účtu. Já můžu hrát hru na svém primáru, on na tom společném účtu. Nicméně pokud já se připojím do toho účtu společného na mé konzoli abych třeba koupiil hru tak ho odpojím. Vyřeší toto Subaccount ? nebo je subaccount jen na to když se chci ochránit aby mi někdo cizí nebral ten master account ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

subaccount je akorát pro děti nemůžeš na něm hrát různý 18+ věci a tak .. tohle je holt nevýhoda sekundárního účtu .. leda nakupovat hry v jinou dobu nez kamos chce hrát ..

Díky ... takže automaticky se jedná o sekundární účet pokud on si přidal můj účet na svou PS4 a možnost, že když bude hrát pod společným účtem aby měl jinej nick je pouze tím že by se udělal ten subaccount kde bych řekl že není mathyass ale třeba karel ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel aktivovat jako primarni lze jen jedno psko pod jednim psn uctem druhej bude dycky odhlasovanej tim prvnim

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRODÁno

SEKU NDÁR Life is Strange Complete Season(díly 1-5) 150Kč

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prodam se.ku.ndarni slot se trema hrami :

KILLALLZOMBIES

Shadow Warrior

a hlavne Dying Light :)

povodne sem chtel dying light koupit zvlast ale omylem sem dobyl na ucet vic dolacu pri koupi shadow warrior :)

cena 700,-

Prodáno :)

Prodano

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu