Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Měl bych otázku ke sdílení úctu na PS4. U PS3 je mi všechno jasné. S kamarádem to teď máme tak, ze na mem main úctu je PS+, kamos ma me údaje, takže děláme společně nákupy a oba užíváme výhody PS+. Bude totéž možné na PS4? Tj., aby na mem úctu byly hry, PS+ a mohl to na své PS4 využívat i kamos, kterému dam údaje?

Četl jsem tu o main účtu, master účtu a ze někde nefunguji trofeje. Muže mi v tom prosím někdo udělat jasno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud na kamarádově konzoli nastavíš svůj účet jako master, stáhne si ty hry, potom se přene na svůj účet a hraje. Ty na své nebudeš mít účet jako master, hry stáhneš a (nikam se nepřepneš, neboť stahuješ z účtu, na kterém chceš hrát) hraješ. viz první stránka, první příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď v tom mám teprve guláš :D

Jestli to dobře chápu na konzoli jedna musí byt účet udělaný jako master, pak se uživatel přepne na jiný profil a muže používat hry, PS+ z masteru.

Na konzoli dva bude ten samy PS+ účet taky aktivovaných (ne jako master) a uživatel musí hrát přímo na tom profilu, aby mohl užívat hry, PS+ atd. Oba odemykaji trofeje.

Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď v tom mám teprve guláš :D

Jestli to dobře chápu na konzoli jedna musí byt účet udělaný jako master, pak se uživatel přepne na jiný profil a muže používat hry, PS+ z masteru.

Na konzoli dva bude ten samy PS+ účet taky aktivovaných (ne jako master) a uživatel musí hrát přímo na tom profilu, aby mohl užívat hry, PS+ atd. Oba odemykaji trofeje.

Je to tak?

Jo jo,a proto bych do toho nikdy nešel,aby mi někdo druhej nahrával trofeje do mého profilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď v tom mám teprve guláš :D

Jestli to dobře chápu na konzoli jedna musí byt účet udělaný jako master, pak se uživatel přepne na jiný profil a muže používat hry, PS+ z masteru.

Na konzoli dva bude ten samy PS+ účet taky aktivovaných (ne jako master) a uživatel musí hrát přímo na tom profilu, aby mohl užívat hry, PS+ atd. Oba odemykaji trofeje.

Je to tak?

Viz první příspěvek :

  • Na ostatních konzolích lze tato hra hrát pouze na účtu, ze kterého byla koupena - nenačítají se Vám tak trofeje atd. na Váš primární účet

Jestli se načítají druhému trofeje to nevím, mám sice US učet s hrami ale jen pro sebe...

Upraveno uživatelem Kuldik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo,a proto bych do toho nikdy nešel,aby mi někdo druhej nahrával trofeje do mého profilu.

Taky bych to tak nechtěl, ale pokud by můj účet měl v konzoli kamarad nastaveny jako master, tak by mohl hrát "moje" hry pod svým profilem (i s trofejemi). A já bych hrál pod svým účtem na své konzoli. Sony to ma celkem lisacky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to přesně tak, jak píšeš.

Pokud to je kamarád (někdo důvěryhodný, u koho se nebojíš, že ti s účtem něco udělá), tak není problém účet na jeho konzoli nastavit jako Master s on si od tebe hry jen stáhne a bude hrát u sebe. Na svojí konzoli doma (a na kterékoliv jiné, počet je neomezený) účet nebude jako master, ale to ti vadit nemusí, protože na něm budeš normálně hrát.

Problém by ale byl, kdyby ste si koupili hru na půl na novém účtu, jako se to dělá na ps3. Jen jeden (ten s Master účtem na své konzoli) by tu hru mohl hrát na svém účtu. Ostatní pouze na tom nově založeném, kde je hra koupená...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Potřeboval bych se Vás zeptat na sloty svými slovy.

Chci Fifu, kterou bych spíš hrál jen offline. Nezajímají mne žádné trofeje.

1. Chápu to správně, kdybych chtěl hrát online zápas. Master majitel účtu nesmí být ve stejnou dobu online nebo jen nesmí hrát fifu?

2. Hrát offline, lze bez jakéhokoliv omezení vůči master majiteli?

3. V psku mám cz účet, tak fifu budu hrát jen na tom napři. americkém? S tím mým cz nebude mít hraní fify žádnou spojitost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele někdo ti dá sec.účet a ty budeš moct hrát jen nanom a je jedno jestli on bude online nebo ne protože má účet nastaven na master a tím pádem může hrát na svém main účtu .

Jestli chceš prodám ti sec. Slot nebo i klidně celý účet a můžeš mít master ,je to z us store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele, celkem se mi libi ten napad s pujcovanim her. Fajn zpusob, jak si levne zahrat na PS4. Co takle zalozit klub "overenych" uzivatelu, vytvorit cloudovy harmonogram pujcovani her na dane obdobi za dany poplatek a nejak tohle uvest v chod? I kdyz mam zde na foru maly feedback, jsem ochoten ucinit prvni krok a to zalozit v cloudu nejakou tu tabulku a klidne i koupit nejaky hry. Libi se mi ta myslenka, ze napriklad za 100,- Kc dostane uzivatel na nejake obdobi moznost plnohodnotne hru zaparit, pote se dostane na dalsiho, ktery dostane prostor. Kdo hru koupi, tomu se penize vrati z casti zpet, kdo hrou nekoupi, ten si ji pronajme za fajn penize, zapari a preda stafetu. Co vy na to? Pokud by mel nekdo zajem, pripadne update k teto myslence, dejte vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, spíše to vidím na to, že by si dva lidi sdíleli účet a kupovali , co chtěli. Mám špatné zkušenosti z minula (naštěstí jsem byl schopen ten účet na jeho konzoli na dálku vyblokovat a změnit heslo), navíc je tu riziko, že by jednak v tom mohl být bordel a někdo mohl scizit účet a prodat ho. Co si pak na tom člověku vezmeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu