Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

potvrdi mi nekdo? pokud mam secundar nejaky hry, psn ucet prirazeny ke hre musi byt logly k psn odkud byl stazen? (pri odhlaseni se na hre objevi zamek) diky

Pokud to chápu tak že máš na sekundáru hry a jakmile se z něj odhlásíš tak se objeví zámek. Tak jo musíš být příhlášen na tom účtu aby jsi mohl hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prodam jeden ucet primar kde je ufc a assasin 4 nebo ho klidne vymenim za neco.pak tu mam jeden sec. ucet s(destiny+2dlc ,lords of falen,dragon age,gta 5,dying light,alien isolation,shadow of te mordor,bastion)na prodej 150kc za hru .jen dopredu pisu ze to nejde omezit je na jednu hru bohuzel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, uvažuji o koupi Destiny The Taken King.. Šel by jste někdo do sek_undaru?

Porizeni, založení e-mailu apod bych udělal cele já.

Zvažuji ze bych to začal hrát a bojím se ze me to chytne...proto asi nechci bluray disk (hučení mi proste vadí) a když bych měl sek_undarni, tak me budou mrzet trofeje :/

nebo ma někdo připadne primar na prodej? (Ale tam je nějaký problém s deaktivaci ze?)

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu