Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Prodám komplet Black Ops 3 - účet koupený mnou primár i secundár i vetně mejlu. Původní cena 1550 nyní přenechám za 1200. Vypadá to božsky ale multiplayer nehraju tak by mi to už bylo k ničemu.

Čistě teoreticky bych to i rozdělil možná na prim/sec (700/500), ale radši bych to prodal celé komplet ať si pak s tím nový majitel dělá co chce :-) Případný zájemci o prim/sec. napiště a dohodneme se

Upraveno uživatelem Mathyass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus je tu nekdo, kdo nakupuje na US storu? Chtel bych nekoho spolehliveho, kdo by se mnou koupil(koupi to ten dotycny, ja nemuzu) The order 1886. Stoji 20$,ale dosel mi na mail slevovy kupon na 10$, takze by to vyslo na 10$= cca 255kc. Bral bych primar a secundar bych nechal za 100.

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj ja bych to prosim bral klidne se♥♥♥♥♥r v pondeli bych ti odeslal penize

Cus je tu nekdo, kdo nakupuje na US storu? Chtel bych nekoho spolehliveho, kdo by se mnou koupil The order 1886. Stoji 20$,ale dosel mi na mail slevovy kupon na 10$, takze by to vyslo na 10$= cca 255kc. Bral bych primar a secundar bych nechal za 100.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu