Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Upozorňuji na uživatele Radek Čonka - používá nick "aukro". Profil -> http://console-forum.net/uzivatel/76362-aukro

Jinak seznam jeho přezdívek pod IP uživatele aukro (nejspíše jich má mnohem více, jen se to nedá tak lehce dohledat ..).

Jediné, čím se dá dobře identifikovat je to, že si nechává za hry "platit" na TIPSPORT !!

Seznam:

- aukro

- Gento

- Psmag

- radek1993

- squad okopírováno z nahlašování podvodníkú-takže se podle toho zaříďte............pokud ho neznáte tak ho poznáte:D

Nevim jak to tu chodi ale co ctu polovina lidi je Radek .... kazdej me tu hned obvinuje a mysli ze jsem nejakej zlodej co tu kradl driv , nechci to resit a at si kazdy mysli co chce kdo semnou bude chtit obchodovat klidne mu poslu obcanku ze to nejsem ja .... vzdyt podle ip adresy se urcite da zjistit ze mam uplne jinou ip adresu nez on ...

Uz jsem Zde koupil Nejake sloty a nikdy nebyl zadny problem , zadny ucet jsem neukradl ani nic jineho ......staci se jen zeptat lidi tak a pokud mate nejake srovnani ze jsem Radek tak prosim fotku treba stejnych ip adres nebo cokoliv jineho . Koupil jsem nejake hry a poslal penize a nechci aby kvuly nedorozumeni jsem nedostal udaje dekuji .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemá to ještě moc chyb ? sem četl recenzi ...sice z PC ... ale dost to recenzent kritizoval ...

ten kdo to chce zkritizovat tak to zkritizuje je jasne ze tam budou bugu prece jenom je to velka hra takze stim se musi pocitat ale porad to bude fajne :)aspon si myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodam secundar blackops3 za 550,-

Kupuju jak Star Wars a ted i ten tvůj Black OPs3.

U Star Wars jsi mě psal,že to už neprodáváš,tak ted koupím alespon ten Blacks ops3 za 550kč to je paráda.:)

Zrovna jsem koupil slot Until down a ted mám štěstí i s Blacks ops3 od wopiczak.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodám komplet Black Ops 3 - účet koupený mnou primár i secundár i vetně mejlu. Původní cena 1550 nyní přenechám za 1200. Vypadá to božsky ale multiplayer nehraju tak by mi to už bylo k ničemu.

Čistě teoreticky bych to i rozdělil možná na prim/sec (700/500), ale radši bych to prodal celé komplet ať si pak s tím nový majitel dělá co chce :-) Případný zájemci o prim/sec. napiště a dohodneme se

PRODÁNO.

Upraveno uživatelem Mathyass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupuju jak Star Wars a ted i ten tvůj Black OPs3.

U Star Wars jsi mě psal,že to už neprodáváš,tak ted koupím alespon ten Blacks ops3 za 550kč to je paráda.:)

Zrovna jsem koupil slot Until down a ted mám štěstí i s Blacks ops3 od wopiczak.

Sorac, ale prodam jen proverenymu uživateli s kvalitním hodnocenim, nic osobního..

Myslím ze spolumajitel slotu by třeba nebyl rad, dík za pochopeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorac, ale prodam jen proverenymu uživateli s kvalitním hodnocenim, nic osobního..

Myslím ze spolumajitel slotu by třeba nebyl rad, dík za pochopeni

[TABLE=width: 100%, align: center]

[TR]

[TD]Feedback Score:

Positive Feedback:[/TD]

[TD]3

100.0%[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Members who left positive:

Members who left negative:[/TD]

[TD]3

0[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Total positive feedback:[/TD]

[TD]3

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

No tak to si asi děláš z lidí srandu wopičák,nebo máš nějaké halucinace já mám hodnocení dost dobrý a navíc prodávám a vyměnuju skoro pořád a to nemluvím o 100% na Aukru.

Příště si to tam tedy když něco nabízíš napiš,že to nedáváš jenom tak každýmu ty lháři jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Umíš něco jinýho než pořád někoho osočovat, že je lhář, podvodník atd.? Prostě to pochop, že tohle je tady +- pravidlem, že člověk co prodává sloty radši prodává stabilním členům fóra, který se tady pohybují delší dobu a mají vyšší feedback než 3 hodnocení [emoji6]

Navíc nikde není garantovaný, že musí slot za každou cenu prodat určitý osobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až si tu koupíš secundar a majitel primaru ti zmeni heslo (anebo obracene) z duvodu chamtivosti (nebo blbosti) tak sem zvedav jak tu pak budes hajit hodnoceni tech co ti ten ucet ukradli ... Je to sice porad jendou nohou v pruseru kdyz se ucty deli (proto ja radsi prodavam vzdy celou hru na celem uctu i s emailem) ale to neco malo co se pro ochranu da udelat kvituju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže je prolhaný,protože mě tvrdil ve zprávě,že to již není aktuální,takže prolhaný rozhodně je..jinak by napsal,že cikánům a kupujícím s nižším skore neprodává což nepsal.A ty koukám nic nekupuješ akorát za mnou všude chodíš a otravuješ mě aniž bych se tě vůbec kdy na něco ptal saixx,prostě jenom provokuješ saixx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Určitě nechodím jen za tebou. Používám věc, které se říká Tapatalk a ta mě upozorní na každý příspěvek což tvůj byl a pokud se jedná o osočování tak mi to bohužel nedá a musím reagovat i když v tomto případě absolutně mimo téma (za což se omlouvám). Nicméně pokud nedokážeš skousnout určitá pravdila, která prodejci mají tak v tom případě nakupuj hry jen na svůj účet.

Co se týče nakupování tak kupuju jen to co se mi zdá jako výhodná koupě a ne, že musím mít ihned každou novinku.

I'am OUT ;-)

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu