Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Někdo kdo by semnou vzal tyto hry ze storu ,když jsou ve slevě:Madmax, rocketleague, shadow of mordor, bf:hardline,wolfenstein the new order, evolve, infamous:second son,

je mi jedno jestli primární nebo sekundární pokud můžu hrát na sekundárním Multiplayer :D

Bohužel nemám na kreditce internetové platby ,ale peníze mi nedělá problém převest na účet. PM me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, vzal bych sekundár za 500 ale nevim jak to funguje, musel bys mi to vysvetlit :-)

Na PS store v akci Fallout 4 za 1199 kč, kdyby měl někdo zájem rozdělit se v poměru 650 x 550, hru bych koupil, vzal bych si primár.

Jinak stále na prodej FIFA 16 secundár s veškerým obsahem navíc, jako např. Messi na hostování do Ultimate team apod. nic z toho jsem nevyužil co na store píšou a PS+ do 4.1. stále k dispozici za cenu 550 kč.

Stále sháním Just Cause 3 primár

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu