Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Cus mam tu navic psn ucet s hrama FIFA 15, NHL 15, NBA LIVE 15

mam k nemu email i heslo, jedna se o primar, muj ucet (neni se ceho bat jsem zde overeny viz muj feedback) vyhrazuji si nechat sekondar. Nabidky do pm

Upraveno uživatelem perry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím o radu týkající se tady těch slotů. Zběžně jsem fórum procházel, ale příliš jsem to nepochopil a tak potřebuju poradit.

Hodlám koupit PS4, účet mám již z dřívějška. V případě, že koupím PS4 od jiného člověka, na kterém on má účet se staženými hrami, jakým způsobem já budu moci hrát tyto hry přes svůj účet + budou se i trofeje připisovat na mém účtu? Zkrátka konzole bude jedna, u mě doma, a dva účty, jeden koupenej s hrami, druhej můj. Logicky chci chrát přes můj účet. Díky za odpověď každopádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem nic podobného nedělal ani neřešil, takže se zeptám jak pitomec znova - koupím od něj konzoli i s účtem, doma se přihlásím teda s údaji, co on mi dá, nebo respektive ten účet tam bude asi přihlášenej, a tento účet pak nastavím jako primární.

Potom se z tohoto účtu odhlásím, vytvořím novej účet pro moje údaje, přihlásím se ke svýmu účtu a v seznamu her jako budou kromě mých (zakoupená FIFA a TLOU) svítit a být přichystané ke hraní i všechny hry z toho jeho účtu jo? A budu je moci hrát online, trofeje se budou připisovat k mýmu účtu.

A potom, až hry z toho primárního účtu dohraju a budu se ho chtít navždy zbavit, stačí tento účet smazat, nastavit jako primární ten můj vlastní a už si můžu jet dál po svým písečku. Chápu to celý dobře, nebo je v tom ještě nějakej fígl?

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Online budeš moct hrát jen s PS+ bez něj funguje jen pár free onlinovek. Jinak jako primární nastavíš oba dva s tím rozdílem, že hrát budeš samozřejmě na svém.

Jinak předchozí příspěvky se necitují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, ale to na jedné konzoli nastavím 2 primární účty? Že potřebuji PS+ na ,,svém" účtu, to samozřejmě chápu. Já se tomu tak divím, protože mi to přijde na hlavu postavený, copak to může koupit jeden člověk, dát údaje k účtu sedmi dalším a ti to můžou přes své účty hrát? Každopádně díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ne každý účet můžeš nastavit jako primární POUZE na jedné konzoli. Tzn. že můžeš mít oba aktivní jako primární. Další bude mít jen sekundární účet kde pak už musíš hrát jen na tom účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodám: Destiny:The Taking King Legendary Edition+NFS:Rivals - Primár 600,-,sekundár 400,- ,celý účet 850,-

Bloodborne-Game of the Year Edition(+datadisk The Old Hunters) - Primár prodán , sekundár 300,-

Jsem zakladatelem obou účtů.

Upraveno uživatelem duha.85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu