Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Zdarece, vyměnil bych sekundár Fallout 4 za Diablo III reaper of souls... nebo toho fallouta můžu vyměnit za něco jiného, nabídky prosím do zpráv, děkuji

Také bych vyměnil sekundár na Destiny the taken king

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodám primární slot Zaklínač 3 + season pass (CZ) prodáno

Prodám primární/sec. nebo celí účet Division + season pass (CZ) prodáno celej účet

prodám primární/sec. nebo celí účet Uncharted 4 (CZ)

Prodám sec. slot beyond two souls (CZ) 100,- prodáno

Prodám sec. slot Uncharted Collection (CZ)

Prodávám pouze ověřeným lidem! Vše jsem kupoval osobně... Cena dohodou pm

Upraveno uživatelem RakovinaRohu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodám Goat Simulator , Nubla - celý účet, cena 200,-

The Walking Dead S.1 , The Wolf Amoung US , celý účet, US, Cena 250,-

GTA V, Rocket League, Life Is Strange, Monopoly plus a DLC Old Hunter ( Bloodborne ) , celý účet za 1000,- , popřípadě 600,- a alespoň primár s Rocket League :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, po delší době jsem zase aktivní, nicméně nějaký ten pátek jsem dění kolem PS+ a slotů nesledoval. Chtěl bych vás tedy poprosit o info, jestli se nějak zásadně něco změnilo. Pokud ano, tak dejte vědět a já aktualizuji první příspěvek v tomto topicu a taky Co je to SLOT psn her...

Abych nebyl úplně ot... :D

Měl bych zájem o sloty k hrám: Far Cry 4, Far Cry Primal, GTA, Dying Light, Dying Light: The Following, Infamous First Light. Chci pouze primární, případně pokud by byl někdo ochotný za úplatu půjčit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj a vítej zpátky:psp:

Ten první post by chtěl opravdu upravit - např. není pravda, že "není daný maximální počet PS4 konzolí, na který lze účet aktivovat"

Taky bych poupravil pojmy jako master a primární, protože mi to přijde matoucí. Účet lze mít aktivní na dvou konzolích, přičemž pouze jedna konzole je pro daný účet nastavena jako primární (hlavní), viz manuál. Taky bych tam přidal pár slov o tom, jak aktivovat/deaktivovat konzoli jako primární a odkaz na manuál by taky nebyl od věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napster: funguje to furt stejne, akorat ojebavky, kdy se prez net deaktivoval primar na jedny konzoli , prihlasil jako primar na druhy a tim padem ucet fungoval na trech konzolich najednou, 2x primar a jeden secundar, uz vydrzi jen do posledni aktualizace FW ( mozna jen do pripojeni konzole k netu ) jinak zadna zmena, pocet ojebavek tady na foru do 5 procent :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu