Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

 

playstation.png

Tento způsob kupování her na půl bohužel není stejný jako na PS3 (viz. Co je to Slot psn her...) - doporučuji přečíst jako první.

Jak to funguje:

  • Jen na jedné konzoli lze však tento účet nastavit jako Primární account:
  •  
    • Jen pokud je účet se zakoupenou hrou nastaven jako primární, je možné tuto hru hrát po přepnutí na Vašem hlavním účtu
    • Na ostatních konzolích lze tato hra hrát pouze na účtu, ze kterého byla koupena (sekundární) - nenačítají se Vám tak trofeje atd. na Váš hlavní účet.
  • Hlavní problém je tedy v tom, že pouze jeden z hráčů (primární účet) může zakoupenou hru hrát po přepnutí na svém hlavním účtu a ostatní pouze na tom sekundárním. Jsou tedy celkem v nevýhodě. Rozumným řešením může být asi jen nižší cena, právě pro toho "znevýhodněného" (sekundárního) účtu.
 

Můžete aktivovat systém jako svůj primární systém PS4™ a to pomocí svého účtu Sony Entertainment Network. Po aktivování systému lze provést následující činnosti.

  • Jakákoliv osoba používající váš primární systém PS4™ může využívat aplikace vámi zakoupené v obchodu PlayStation®Store.
  • Jakákoliv osoba používající váš primární systém PS4™ může využívat různé výhody, pokud si zakoupíte předplatné služby PlayStation®Plus.
  • Předobjednaný obsah si můžete automaticky stáhnout do systému PS4™, stejně jako obsah zakoupený v obchodě PlayStation®App.
  • Prostřednictvím Internetu můžete spojit systém PS4™ ze systému PS Vita a to pomocí funkce Remote Play (Vzdálené přehrávání).
  • Jakákoliv osoba používající váš primární systém PS4™ může využívat vámi zakoupená témata v obchodu PlayStation®Store.
  • Můžete aktivovat pouze 1 systém PS4™ na jeden účet.
  • Pokud uživatel aktivuje systém se svým vlastním účtem, ostatní uživatelé systému mohou používat aplikace a užívat některých výhod PlayStation®Plus daného účtu, i když tento uživatel není přihlášen.
  • Chcete-li využívat určité výhody služby PlayStation®Plus, musíte si tuto službu předplatit. Podrobnosti naleznete na webových stránkách určených pro vaší zemi nebo region.

zdroj: manuals.playstation.net

Aktivace a deaktivace:

 

Aktivace a deaktivace účtu:

Aktivace systému

Při prvním přihlášení ke službě PlayStation™Network zvolíte, zda chcete aktivovat systém. Chcete-li aktivovat systém po prvním přihlášení, vyberte možnost [PlayStation™Network/Account Management] [správa služby/účtu PlayStation™Network] > [Activate as Your Primary PS4] [Aktivovat jako hlavní systém PS4] > [Activate] [Aktivovat].

Deaktivace systému

V aktivovaném systému PS4™ vyberte možnost [PlayStation™Network/Account Management] [správa služby/účtu PlayStation™Network] > [Activate as Your Primary PS4] [Aktivovat jako hlavní systém PS4] > [Deactivate] [Deaktivovat].

Podrobnější informace zde.

Jak platit na PS Store:

 

Položky ze Store se dají platit těmito způsoby:

  • Klasicky kartou, stejně jako všude jinde. Pro potvrzení je potřeba heslo (přihlášení).
  • Financování z předem nabité peněženky - Jak nabít peněženku:
    • Potřeba platební karty
    • Po přihlášení na account.sonyentertainmentnetwork.comje nutné v nastavení účtu zadat údaje o platební kartě a následně vybrat částku, kterou chceme do peněženky vložit
    • Částky: 150, 300, 450, 900, 1500, 3000 nebo 4000
    • Peněženku lze také dobít pomocí PayPalu (jen dobít, nelze tak přímo platit) a to pouze na US účtech

    [*]Kompletní správa a nastavení účtu včetně informací o platbě: account.sonyentertainmentnetwork.com

 

Nový topic založen na základě odlišnosti kupování slotů her na PS3 x PS4.

Vycházím z mých dosavadních znalostí získaných zde na fóru a jinde na internetu. Omlouvám se za případné chybné či neúplné informace. Vše samozřejmě na základě nejen Vašich komentářů doplním a upravím.

Dotazy na toto téma směřujte do tohoto topicu.

Stejně tak i své nabídky/poptávky slotů vypisujte zde.

Další odkazy:

Co je to Slot PSN her...

Cenové akce týkající se PS4

PlayStation®Plus

PS4 hry zdarma

↓ Hit the Thanks button, if this helped you)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárec chlapy, jelikož jsem toto u ps3 nevyužíval tak mám v tom guláš. Je nějaký rozdíl mezi Master a Primárním účtem?? vždyt je to stejné ne??

Teda pokud tomu rozumím dobře - založí se nový učet na US store, přes kreditku dobiju prachy na učet páč samo v US store nefunguje cz kreditka, hra se koupí. Ten co chce trofeje hru stáhne přes US učet a přepne se na svůj učet co má tady a bude pařit a ten druhej aby mohl hrát musí být lognutej na US učet ale nesmí si ho dát v psku jako primární. Soráč za lama dotaz . Dík

Upraveno uživatelem Kuldik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primárním účtem jsem označil účet, který máš do teď, hraješ na něm a získalváš na něj trofeje - prostě tvůj osobní, hlavní účet.

Master účtem se rozumí psn účet, který máš na dané konzoli nastavený jako Master - hlavní účet na té konzoli.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk PRO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primárním účtem jsem označil účet, který máš do teď, hraješ na něm a získalváš na něj trofeje - prostě tvůj osobní, hlavní účet.

Master účtem se rozumí psn účet, který máš na dané konzoli nastavený jako Master - hlavní účet na té konzoli.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk PRO

Jop už chápu. dík.

Tj pokud by někdo hledal někoho na koupi tak u mně není problém a nějaké trofeje jsou mi ukradené. Sice už mám většinu mmt pecek zakoupené /Killzone,AC4,NFS rivals/ tak klído bych šel do bf4/fifa14 a do budoucna dalších...

Upraveno uživatelem Kuldik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik lidi tedy muze sdilet nejaky obsah na PS4? Ze by jsme se nejak domluvili? Me treba o trofeje nejde...

Teoreticky je ten počet neomezený. Problém je ale v tom, že pouze jeden může ten účet na své konzoli nastavit jako Master a tudíž hrát tu hru na svém účtu a získávat tak trofeje. Druhý musí hrát na tom, kde je ta hra zakoupená a nebude tak na svůj účet získávat trofeje, ale pouze na tento. Tento slot by mohlo vlastnit více lidí, ale hrát by to mohl vždy jen jeden (+ ten co má ten master účet). Nemůžeš být na jeden účet zárovň přihlášený na více konzolích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tudiz by se slo ale domluvit u her ktere nemaji multak a chceme si je zahrat jen kvuli singlu na poradi a pak si je mezi sebou proste "popucovat". Ja treba chci spousty her na singl a nevadi si me pockat treba 2-3 tydny nez nekdo hru dohraje. Co vy na to? Kdyz za ni dam treba jen 400 ze?:) Jinak mam KZ, BTF4, Assassins creed BF, Knack, Lego Marvel super heroes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry kluci za double post, snad mi odpustite :)

Chtel jsem udelat nakup z US Storu tim zpusobem, ze prevedu penize na Penezenku pomoci Paypalu, ale pri prevodu to chtelo cislo kreditky, takze to poznalo, ze nemam US kreditku. Takze pokud chapu, tahle moznost tu neni a musim si koupit na Ebay predplacenou kartu? A ta uz mi bude v CR fungovat na US uctu za predpokladu, ze si koupim kartu na US ucet? diky

Upraveno uživatelem Marr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, diky. Jeste jeden dotaz, jak ten ucet, na kterym jsem to koupil, nastavim jako Master?

// Koupil jsem FIFU na US Store, ale hrat mi jde pouze na tom uctu, na kterym jsem to koupil, na ostatnich mi to napise "Cannot start the application. Olny users who hold a licence for this application can start it", nevite, co s tim?

//// Tak uz jsem na to prisel, ale bacha! FIFA14 z US neni v cestine!!!

Upraveno uživatelem Marr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu