Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Lidi bacha na uzivatele ormus prodal me dva se♥♥♥♥♥rni ucty na hry Fifa 15 a GTA 5 , oba ucty byly uz drive nekomu prodany a porad me to odhlasovalo po trochu zkoumani uz to udelal vicekrat a nedoporucoval bych obchodovat ja takhle prodelal primarni i se♥♥♥♥♥rni ucet s UFC ... Sorry za offtopic ale snad to lidem pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, mě i amokka ze zdejšího fóra se pokusil několikrát okrást a když jsem mu psal, kdy mi dorazí oněch 300,- za hry, najednou změnil e-mail i hesla od účtu a týden neodepisoval. Najednou když jsem si hesla i e-mail obnovil mi začal psát jak jsem ho podvedl a, že byl na dovolené a amokkovi začal psát ať mu pošle přihl. údaje od účtu, že už mi platbu poslal.. asi nemusím říkat, že platby se nejspíš nikdy nedočkám. Teďka mi vyhrožuje, že mi zabanuje konzoli a kdesi cosi. Tento uživatel je podvodník o čemž vypovídá i jeho cedulka u jména kde stojí "Problémový obchodník". Nedoporučuji s ním obchodovat, akorát vám bude lhát a snažit se vás okrást. Mír 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby nekdo mel zajem poslu screeny zprav ktere jsem s ormusem mel a dukazi ze to takhle neni coz muze potvrdit i amokktropic se kterym jsem se musel domluvit a pouzivat sekudnarni na pulku myslim stridanim ..... ormus uz tady takove problemy resil staci si to procist zpet zde v prodej slotu a snazi se me akorat pospinit . Doporucuju lidem snim neobchodovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale vyřešil. Zatímco od tebe mi peníze pořád nepřišli. Evidentně jsi s námi chtěl vyčůrat a na amokka se vůbec neobracej, psal mi jasně ohledně tvého jednání a podivných intrik, kde se z něho snažíš dostat přihl. údaje. Štítek problémový obchodník mluví za vše, tímto končím s OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale vyřešil. Zatímco od tebe mi peníze pořád nepřišli. Evidentně jsi s námi chtěl vyčůrat a na amokka se vůbec neobracej, psal mi jasně ohledně tvého jednání a podivných intrik, kde se z něho snažíš dostat přihl. údaje. Štítek problémový obchodník mluví za vše, tímto končím s OT.

Však on to je radek1993, okradl tady lidi o tisíce...nic si z něj nedělej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, mě i amokka ze zdejšího fóra se pokusil několikrát okrást a když jsem mu psal, kdy mi dorazí oněch 300,- za hry, najednou změnil e-mail i hesla od účtu a týden neodepisoval. Najednou když jsem si hesla i e-mail obnovil mi začal psát jak jsem ho podvedl a, že byl na dovolené a amokkovi začal psát ať mu pošle přihl. údaje od účtu, že už mi platbu poslal.. asi nemusím říkat, že platby se nejspíš nikdy nedočkám. Teďka mi vyhrožuje, že mi zabanuje konzoli a kdesi cosi. Tento uživatel je podvodník o čemž vypovídá i jeho cedulka u jména kde stojí "Problémový obchodník". Nedoporučuji s ním obchodovat, akorát vám bude lhát a snažit se vás okrást. Mír 8)

ANO Lidi, s politováním musím říct, že jsem mu naletěl (Uživatel bumtiousheart), přihlašovací údaje se mě vymámil, pod záminkou, že chce prodat svůj primární slot uživateli (narki), dokonce jsem si nechal přeposlat celou korespondenci s tímto uživatelem, vše se zdálo být OK. Nakonec nebylo, jakože někdo?? změnil heslo (prej to zmenil uzivatel narki a on je vtom samozrejme nevinně, a to mu mám jako věřit) a bylo, jako majiteli sekundárního ůčtu je mi sekundární účet bez hesla k ničemu. To všichni dobře znáte.

Upraveno uživatelem amokktropic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi bacha na uzivatele ormus prodal me dva se♥♥♥♥♥rni ucty na hry Fifa 15 a GTA 5 , oba ucty byly uz drive nekomu prodany a porad me to odhlasovalo po trochu zkoumani uz to udelal vicekrat a nedoporucoval bych obchodovat ja takhle prodelal primarni i se♥♥♥♥♥rni ucet s UFC ... Sorry za offtopic ale snad to lidem pomuze

Tak mohu potvrdit koupil jsem od oRmuse sekundární účet s Fifou 15. Neustále odhlašování. Nakonec změnil heslo na maily neodpovídá.

Upraveno uživatelem cajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, mě i amokka ze zdejšího fóra se pokusil několikrát okrást a když jsem mu psal, kdy mi dorazí oněch 300,- za hry, najednou změnil e-mail i hesla od účtu a týden neodepisoval. Najednou když jsem si hesla i e-mail obnovil mi začal psát jak jsem ho podvedl a, že byl na dovolené a amokkovi začal psát ať mu pošle přihl. údaje od účtu, že už mi platbu poslal.. asi nemusím říkat, že platby se nejspíš nikdy nedočkám. Teďka mi vyhrožuje, že mi zabanuje konzoli a kdesi cosi. Tento uživatel je podvodník o čemž vypovídá i jeho cedulka u jména kde stojí "Problémový obchodník". Nedoporučuji s ním obchodovat, akorát vám bude lhát a snažit se vás okrást. Mír 8)

Koukám, že z toho BANU máš strach tak raději prodaváš konzoli i s hrama :cheesygrin:

http://aukro.cz/show_item.php?item=5027933020&msg=V%C3%A1%C5%A1+email+byl+odesl%C3%A1n.&msgtoken=9367ec1a6ed94f097964b1f5a36b56e754d9f3b3f3fada29e6c3c2b268fbd908

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem si, že to píše jeden a ten samý z druhého účtu, ale ty jsi snad ještě větší exot než ten bumtiousheart :cheesygrin:. Radek nás zabanuje všechny. :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amokk ti to tu dost jasně vysvětlil. Ale klidně kolem sebe kopej dál, být tebou tak nechám zabanovat všechny :psp:

s amokkem jsem prechvily volal a rikal ze nevi jak me pomoct ale pocka co z toho bude dal a pak prispevek upravi a vyjadri se takze asi takhle ..... myslim ze kdyz prodavas se♥♥♥♥♥rni ucet vice lidem tak ses borec ? myslim ze se tu ty lidi sejdou .. psal jsem ted uzivateli z aukra kteremu si slot na fifu take prodal nevim zda to neni prave uzivatel cajda ale pokud ne tak uz jsme tri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s amokkem jsem prechvily volal a rikal ze nevi jak me pomoct ale pocka co z toho bude dal a pak prispevek upravi a vyjadri se takze asi takhle ..... myslim ze kdyz prodavas se♥♥♥♥♥rni ucet vice lidem tak ses borec ? myslim ze se tu ty lidi sejdou .. psal jsem ted uzivateli z aukra kteremu si slot na fifu take prodal nevim zda to neni prave uzivatel cajda ale pokud ne tak uz jsme tri

Ty vole od tebe tohle všechno fakt sedí! Podle mě si zasloužíš být okraden mnohem víckrát, pokud se tak stalo, protože jsi sám ZLODĚJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A narkimu jsi taky volal? Už nevíš na koho se obracet, včera večer mi Amokk volal s prosíkem, že ti zase naletěl a, že jsi mu zase změnil heslo. Na to, že jsi obyčejný podvodníček ty bany rozdáváš celkem na potkání :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

screen:

post-48744-14687181509706_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole od tebe tohle všechno fakt sedí! Podle mě si zasloužíš být okraden mnohem víckrát, pokud se tak stalo, protože jsi sám ZLODĚJ.

co porad soudite podle nejakeho radka ja prisel o tri hry mam dukazi je tu vice podvedenych lidi a porad nejakej radek proc se dotoho pletou lidi ktery o tom nic nevi a nic jim dotoho neni !! varoval jsem jen lidi aby s ormusem neobchodovali ze proste prodava ucty vicekrat par dotycnych se tu zde i ozvalo mel tu stim problem uz drive staci si procist prispevky vtomto vklakne tak se zamysli a kdyz nemas nic co by si zde napsal tak si svoje kecy laskave nech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A narkimu jsi taky volal? Už nevíš na koho se obracet, včera večer mi Amokk volal s prosíkem, že ti zase naletěl a, že jsi mu zase změnil heslo. Na to, že jsi obyčejný podvodníček ty bany rozdáváš celkem na potkání :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

screen:

[ATTACH=CONFIG]27742[/ATTACH]

Protoze jsem mu dal hru za kterou zaplatil jen pulku ceny ? a zbytek me odmitl poslat ? a heslo na gta zmenil on a ne ja !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okej uvediem to tu na pravú mieru dal som mu za gta V 400 kcs pričom chcel 600 zaujímave že deň predtým mi ten istý acount ponúkal uživatel vm2014. Problém je že som od neho pôvodne nekupoval gta v ale diablo 3. Klamal ma od začiatku učet mal patriť jeho bratovi. Žiaden ďalší uživatel nebol spomenutý. bumtiousheart a vm2014 su podvodníci menom Radek Čonka. Platil som mu na tipsport.cz a tam figurovalo toto meno plus aj mesto sa zhodovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem ti celej muj ucet s hrou jak jsme se domluvily po neustalem odhlasovani z ps4 kdyz se nedalo vubec hrat jsem se rozhodl ze za ucet co uz si prodal a nekdo uziva ti doplacet 300kc nebudu myslim ze bych stejnak o penize prisel a heslo by si zmenil tak jako je tomu ted a ja nemam ani jednu z her ani mou a ani dve hry za ktere jsem to stebou vymenil !! psal jsem at me hru vratis a nechas si zpatky svoje hry poslal si me nekam takze se nediv ze to budu resit dal s policii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu