Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Šel by někdo do Zaklínače? Vychází za tejden a je u toho možno pre-loadu. Na Cz store 1530,na US cca 1330. Chtěl bych sekundár.

O víkendu budu kupovat, hledám někoho kdo by měl zájem o sek. slot. Moje představa je 830 kč já za primár, 700 kč sek. Kdyby jsi měl zájem dej vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem čerství majitel PS4. Pokud jsem to dobre pochopil fungovalo by to slotovaní takle? : Mám učet např. user1 (ma psn+) na tomto uctu nakoupim hry a budu na nem hrat a kamos si ten muj učet nastaví jako MASTER (ten user1) takze to bude moct hrat na svojem druhem uctu např. user2 (taky ma psn+) ? fungovalo by to tak a dostavaly by jsme z her trofeje na oba učty? Fungoval by nám oboum online ? dekuju za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvni cast funguje... ty muzes hrat hry na svym uctu kerej budes mit ve svym psku jako sekundra (trofeje pudou na tvuj ucet) kamos kdyz bude mit tvuj ucet jako primar tak to muze hrat na svym jinacim uctu ...

kamos by ani plusko nepotreboval protoze na ps4 staci jedinej ps+ ucet a vyhody online hrani "platej" na vsecky ostatni ucty v konzoli ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekněte mě teda jak to přepínáte, přepnu hru a nejde mě ovladač.. prostě přepnu se na sebe ,ale nejde mě ovladač, přepnu na účet na kterém je hra zakoupena a funguje. Šlo mě to u NHL 15 a FIFA 15,ale jinak nemohu hrát na svém primárním z účtů, kterém mám zakopeny jako sekundární účty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu