Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

musis dat znova tlacitko ps a pak funguje i ovladac, ale stejne mi to prepinani nijak nepomohlo, nepouzivam to ... pac ta hra mi stejne pokracovala na puvodnim uctu ..

Opravdu podle toho mého návodu zůstala hra na svém účtu? Já tedy nevím použival jsem to jen u FIFA a NHL na Ultimate team a tam jak jsem psal se hra vždy 100% přepnula. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dying light za laru a doplatek ?

Promiň Radku, že tě furt buzeruje, ale na ty řeči, že už jsi poctivý a tak ti prostě já osobně z vysoka se** :). Takových jako ty, že už jsou a budou poctiví je tolik, kolik nemám ani celkových návštěv na e-shopu. Jako potvrzující příklad je nedávný článek o nenapravitelném zloději z Chrudimského deníku, který mě zarazil, protože se jednalo o mého spolužáka ze ZŠ. Sliboval, že už nikdy nebude krást a lhát, sliboval to už na ZŠ a před nedávnem "vyčóroval" místní trafiku. Jako třešnička na dortu je to, že se jmenuje také Čonka, jen né Radek, ale Dalibor .. asi není třeba dodávat, že je také trošku více "opálený" .. :)

Takže kupování slotů zdar a přeji hodně štěstí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem, mám dotaz.

Chtěl bych si s kámošem koupit na půl ze STORU hru na PS4. Co musíme udělat pro to, aby nám hra šla oběma na našich PS4?

Vím, bylo to tu rozepsáno hodněkrát, ale nerad bych někde udělal chybu, nebyl by někdo tak ochotný a nenapsal mi blbuvzdorný návod na to jak to rozchodit krok za krokem?

A dále ještě jedna otázka, je možné, abychom v jednu dobu hráli tu stejnou hru?

A bylo by to s kamarádem, který klidně může znát moje heslo.

Děkuji za odpověď a ještě jednou se omlouvám za mojí neznalost.

Upraveno uživatelem duklak10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupis na novej ucet danou hru ( pripadne na stejnej co pouzivas jako svuj hlavni - ale hru uz pak nemuzes dal prodat kdyz te omrzi nebo dohrajes..)

udaje k uctu das kamosovi

najednou hrat muzete i nemuzete ... kdyby byla na stejnym uctu jako jeden z vas ma jako hlavni tak to nepude.. proto je lepsi mit to na samostatnym, cili ten kdo bude mit aktivovano jako primarni - tak bude hru hrat na svim hlavnim a ne na uctu kde je hra koupena - druhej bude hrat na uctu s koupenou hrou (ten druhej se♥♥♥♥♥rni dycky musi hrat z uctu kde je hra koupena) a budete moct hrat i spolu nebo proti sobe online v tyhle variante..

1) zalozit novej ucet

2) koupit hru

3) jeden ucet aktivuje jako primarni

4) ten kdo ma ucet jako primarni hraje hru na svym uctu ( ne na tom kde je koupenoú

5) druhej si prida ucet se stejnejma loginama

6) druhej hraje na uctu kde je hra koupena (trofeje se mu nenacitaj na jeho hlavni - to je proste nevyhoda kdyz to kupis ve dvou .. ) takze primar by mel mit ten kdo chce trofeje .. pripadne se prostridate.. jeden hraje, dohraje - deaktivuje - druhej aktivuje jako primarni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zmenit heslo muzou oba, pac to muze udelat kdokoli kdo ma login do psn - coz maj oba ...

kazdopadne kdo ma mailovku na kerou byl ucet vytvorenej muze heslo resetnout , a pripadne i nechat vrati tna povodni mailovku kdyby ten druhej zmenil i email.. dobry je i znat datum narozeni uctu a tajnou otazku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto je se♥♥♥♥♥rni levnejsi ...

a abys nemoh dat se♥♥♥♥♥r 10 lidem tak to chce bejt online - pac nejednou muze bejt prihlasenej jenom jeden se♥♥♥♥♥r ..

je tu jediny reseni - ac ne moc dobry - masli to s kamosem.. das si jako primar toho kdo ma se♥♥♥♥♥r, A PO AKTIVACI ODPOJIS PS4 OD NETU ... pac kdybys to neudelal tak se ti udelaj zamecky po deaktivaci z webu ... .. po aktivaci to deaktivujes z webu ... a ten kdo mel primar si ho zas zpatky aktivuje

je to fajne treba kdyz si chcete oba zahrat novou hru a necekat nez jeden dojede hru aby si ji druhej moh dat jako primar...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu