Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

FIFA 14 bych bral, :) nebudeš účet doufám pak prodávat:)) Jelikož hledám spolehlivé lidi a nechci o své peníze přijít tím, že bys prodal účet a někdo mě pak odstřihne od sekundárního:D

tak nerikam ze sem se ho nesnazil prodat ale porad neuspesne takze sem na tom uctu koupil i infamous a budu na nem kupovat i dalsi hry z us store.kdyz tak pak pis pm at to tu nespamujem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj tak už jsem také vyměnil PS3 za PS4 a nemám nyní co hrát. Máte někdo volné hry typu Infamous, Thief, Tomb Raider, Trials Fusion... Případně je ještě nějaká hra s kvalitním příběhem na PS4 (nepočítám AC to jsem dohrál na PS3 a FPS hry mě moc neberou) ? Konzole zatím velmi trpí nedostatkem her :/. Klidně koupím sekundární účet, trofeje a online u her nepotřebuji, jen mi přijde nesmysl kupovat na půl když je pak ten druhý tak omezený, stejný názor jako se píše v prvním postu.

Pokud někdo má k nabídnutí z výše uvedeného PM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Prodám sekundární slot hry TRIALS FUSION za 200kč

a primární slot (sekundární nikdo nemá, můžete klidně poté prodat dále, nebo koupit ve 2 lidech): Infamous: Second son za 800kč

Koupím, klidně i sekundární pokud bude rozumná cena:

FIFA 14

Watchdogs (Zde bych koupil z CZ store, jde mi o CZ ve hře)

AC: Freedom cry

Upraveno uživatelem Lazyman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu