Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Ahoj všem, mám dotaz: Koupil jsem tady sekundár na Lords Of The Fallen a dneska, když jsem si chtěl zahrát, mám tam zámek a píše to toto: Cannot use the content: You were signed in to Playstation Network on another PS4. It will take some time until you can use the content on this PS4 with your license. Angličtinu mám mizernou, ale jestli tomu rozumím, tak účet byl použit na jiném PS4. Nevíte jak k tomu může dojít? Jakože majitel primáru, ten sekundární slot prodal ještě někomu jinému? Díky za vysvětlení. Každopádně mi to přijde jako podvod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tu na prodej volny ucet k Mortal Kombatu X obsahujici Kombat Pack, to znamena,ze si muzete stahnout vsechny dostupne postavy,obleky atd prikladem Jason Vorhees a pristi tyden Predator

Cena na psn 819, moje cena 600,- Ucet neni aktivovan na zadne konzoli,takze muzete pak prodat primar nebo secundarni,to uz zalezi na vas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu se s někým o svůj účet kde jsou hry WWE 2k15,legend od korra,batllefield 4 premium,metro 2,watch dogs,tomb raider,child of light,driveclub a k WWE 2k15 všechny dlc,haw to survival a baunt by flame. Buďto prodam a nebo vymenim,piste pm díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodám primární účet na Zaklínač 3: Divoky hon, kupováno na CZ store, hra tedy obsahuje české titulky, na účtu ještě zbylo 51kč, které jsem nevyužil.

Cena: 850 kč

EDIT: Možná výměna za Batman: Arkham knight

Upraveno uživatelem Lazyman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu