Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Potrebuju hodně rychle prodat tyhle úcty nejlépe jeste dneska sekundární CZ assassins creed syndicate primární Tomb Raider primární gow primární lego marvel primární Zaklinac sekundární Bloodborne primární Diablo 3 jsem schopny toto všechno prodat za 900 Kč potrebuju to jeste dnes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakázal bych uživatelům kteří jsou v mínusu popř mají více než 3 negativní hodnocení jakékoliv psaní příspěvků v sekci bazar. :roll:

Popř. Dávat nad jejich příspěvky upozornění že mají negativní iTrader (plno lidí, kteří se tu nepohybují dlouho to můžou přehlídnout)

Upraveno uživatelem BioToXx_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tvl založenej účet v září, v říjnu už tam má od celkem pohodového usera hodnocení, že ho okradl o peníze když mu je poslal dopředu a takovej si tu bude dávat inzerci, že něco prodá. A ještě honem honem a rádoby za lákavý peníz.

Drzost některých ********** fakt nezná mezí :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHoj prosím o radu kámoš má na svoji konzoli PS4 účet fast mio. Dal mi přihlašovací údaje a můžu si stáhnout všechny jeho hry v knihovně. ALe nejde mi nastavit tento účet jako master jelikož mi to píše že už je to nastaveno na jíné konzoli. Můžeme tedy hrát ve stejný čas ještě jsem se nestřetli v jeden čas??? ALe mi z toho hrát jde normálně na mé konzoli( ale svůj účet nemám

jen ten jeho).

Nebo on musíme založit nový učet třeba fast mio 2 a tam stáhne hry s ps+ a pak se oba přihlásíme na fast mio 2 a stáhnem si to do konzole . a pak si příhlásíme na své učety fast mio (jeho) a já si udělám třeba nový fast mio 3 a s těch to budeme hrát hry z toho účtu fast mio 2??? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to deniso: Jak fungují primární a sek.undární sloty se dá přečíst hned v prvním příspěvku.

Každopádně celkem hekticky jsi popsal situaci, ale kamárd má účet 1. ten má na své PS4 přihlášený jako primární, tzn. že každý uživatel na jeho PS4 může ty hry hrát.

Ty máš svoji PS4 a on ti dal přístupy, ale nelze ti to aktivovat jako primární účet tzn. používáš to jako sek.undrání účet. Čili hry hraješ pouze z toho = nemůžeš si na konzoli založit jiný účet a hrát tyto hry přes něj. (to lze pouze a jenom s pokud je účet přihlášený jako primární na dané konzoli)

A jak vlastně zní tvůj dotaz? čeho chcete docílit? Pokud to chápu, tak oba hrát můžete ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraní her z jednoho účtu na dvou PS4 lze pouze za předpokladu že:

Ty

1. Hraješ jenom a pouze přes účet č. 1 na své konzoli

Kamárad

1. Hraje přes účet č.2 - nějaký jeho co má nastavený v konzoli jako "jeho hlavní účet" na který si sbírá trofeje, má friendlist apod.

2. účet č. 1 (kde jsou ty hry) je přihlášený na konzoli jako primár účet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji jen kde si nastaví/kámoš ten účet na jeho konzoli jako Hlavní ???? takže na účet č 1 si můžeme oba dva kupovat hry z jeho karty na jeho primárním účtu :-D (pak mu dám hotovost) a hrát to oba dva na svých konzolích já na jeho sekundárním ůčtu a on na nově založeném kde sbírá trofeje a je pojmenován jako hlavní účet

farbitch díky moc až budeš chtít natrhnout p.... v batlfitldu tak se ozvi jen mi potvrd jestli jsem to pochoopil správně ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu