Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Zdravím

Vím že to tu asi někde bude,ale pročítat 153stránek se mi fakt nechce,navíc vstávám na ranní :-)

Kámoš mi dal kódy na svůj účet abych si stáhnul nějaké hry.To že musim hrát na jeho účtu mi ani tak nevadí, ale chci se zeptat jak je to s trofejemi,budou se mi obětovat i na mém účtu nebo ne?Celkem rád je sbírám a asi by mi i vadilo kdybych je sbíral kolegovi který o ně nestojí.

Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, mám dotaz. Pokud bych koupil s kamarádem Fifu 16, třeba já primar a on sekundár, můžeme proti sobě hrát přes net? Nemusí být dvě rozdílné kopie her? A jestli to chápu dobře, funguje to tak, že si vytvořím nový účet, zaplatím hru a stáhnu, potom někomu přeprodám přihlašovací údaje a on musí pod nimi (jako sekundár) hrát? Takže na konzoli můžu mít (pokud budu kupovat sekundáry) třeba 10 účtů? A vždy budu muset přehodit účet? Díky, sorry za ♥♥♥♥ dotaz, ale jsem tu první den :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divej kazdej ucet kterej chces mit jako primar musis v nastaveni nastavit jako primary..pak at se prihlasis na jakejkoliv ucet mas hry k dispozici. Ten kdo ma sekondar muze tu hru hrat jen kdyz je prihlasenej na tom uctu. V konzoli muzes mit myslim az 16 uctu pricemz kdyz vsechny budou nastaveny jako primary tak muzes vsechny hrat na nejakym tvym na kterem sbiras trofeje apod. A btw hrat mmuzete proti sobe ale tusim ze nesmite byt v jeden okamzik prihlaseni na jeden ucet. Snad to bylo tak pochopitelny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele v ps4 mas nejakej svuj hlavni psn ucet na kterem hrajes a sbiras trofeje ;) rikejme mu ucet 1. Budes chtit koupit fifu kterou si budes chtit rozdelit s kamosem, zalozis na psn ucet 2 a pres ten hru koupis. Oba ucty, tedy ucet 1 a 2 musi byt v nastaveni nastaveny jako primary - tim docilis toho ze fifu z uctu 2 budes moct hrat na uctu 1. Kamaradovi posles prihlasovaci udaje uctu 2, na ktery on se prihlasi ve sve konzoli. Kdyz bude prihlaseny na svem uctu , fifu nebude moc t hrat protoze ta je na sekondarnim uctu, a sice 2. Aby si ji mohl zahrat musi se prihlasit na ucet 2 ;) kdyz koupis dalsi hru, dejme tomu NHL, zalozis ucet 3 na kterem koupis NhL a tim ze ho taky nastavis jako primary muzes na uctu 1 hrat hry z uctu 2 a 3 a sbirat trofeje apod. Kamarad opet bude muset prepinat mezi 2 a 3 v zavislosti jakou hru chce hrat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální je nezakládat nový účet, ale sdílet účet 1 (nejlépe se zaplaceným pluskem), který je pro jednoho jeho hlavní, tj. hraje a sbírá trofeje jen na něm. Ten druhý si svoji konzoli nastaví pro účet 1 jako primární a může hrát na svém účtu 2. Zároveň může hrát hry z pluska a online, aniž by musel plusko kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perry, děkuji za vysvětlení jako pro ♥♥♥♥♥a, přesně pro mě :-) A ta poznámka od Kjulera, to znamená že na mojí konzoli by byl pouze jeden účet (můj hlavní) a já bych na něm koupil hru a kamarád by se se tyhle přihlašovací údaje přihlásil, stáhnul tu hru kterou jsem zaplatil a hrál by jí jako primár, už pod svým účtem ze svojí konzole? Jako že bych mu prostě půjčil účet jen ke stažení hry? Ale ten postup od Perryho chápu a nedělá mi problém být sekundár, trofeje mě zatím nějak nezajímají, možná začnou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodavat a kupovat se daji samozrejme primarni i secundarni sloty, k tomu ucelu slouzi prave tohle forum.

Doporucuji vzdy precist uvodni stranku s pravidly...

http://console-forum.net/tema/163665-kupovani-slotu-her?p=1373611&viewfull=1#post1373611

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu