Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak nastavit Xbox ovladač aby dokázal zapnout konzoli


mamba

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Je to tam na 100% nedávno jsem na to narazil v Nastavení, když jsem koukal co je nového po aktualizaci.

Kde to je si již nepamatuji, jsem do večera v práci, zkusím to najít večer jak přijdu domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators
Před hodinou, mamba napsal:

V nastavení možná je ale nikdo neví kde sparovaný je akorát nedokáže  zapnout konzoli 

A při vypnutí je volba vypnout ovladač nebo konzoli  tak ovladač vypínám vytáhnutím baterky.

jinak tovární nastavení nic neřeší .

Ty když dáš volbu Vypnout konzoli, tak se ti Xbox vypne a ovladač ne?

Já když to udělám, tak mi chvíli bliká konzole i ovladač a vše se vypne.

Vypnout konzoli znamená že vypnes Xbox i ovladač, prostě vše a Vypnout ovladač jen vypne ovladač, to používám když stahuju hry tak ať mi zbytečně nesvítí ovladač.

Myslím že ti konzole nejde zapnout tím ovladačem, protože z něj vytahujes baterky, tudíž si myslím že se ti odhlásí od konzole a musíš ho opět spárovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 8 minutami, basildon napsal:

 

Já už to vyřešil tím, že jsem to prostě znovu poparoval. Každopádně bych to vyzkoušel i v tomhle případě, protože zapnutí ovladačem jsem u všech konzoli měl nastavenou již z továrního nastavení :).

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Právě proto se divím, že nejde zapnout ovladačem, pokud to nekdo nevypnul v Nastavení.

Jak vypinas Xbox?

Napiš postup

Myslím že chyba je v tom že vytahujes baterky z ovladače a ten není spárovaný s Xboxem, tudíž neví co má zapnout a Xbox prostě nezapnes.

Takto lze jen správně spárovat ovladač s Xboxem https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/accessories/connect-a-wireless-controller

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Parkovat konzoli  a ovladač jsem zkoušela  nekolikrat současné v různém  pořadí konzole -ovladač  nebo naopak bez výsledku 
Zkus ještě settings > all settings > kinect and devices > devices and accessories > vybrat ovladač a mělo by tam být nějaké assign to someone (tvůj účet). Případně by tam měla být možnost restore to default, nebo případně zkontrolovat aktualizace.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Jsem si na 99% jistý, že je to tím, že vytahujes baterky z ovladače a ten se tudíž odparuje od Xboxu a je nutné jej opět spárovat.

Nevytahuj baterky a bude vše ok.

Spáruj správně ovladač s Xboxem a bude vše v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Buď je špatný ovladač, zkus si půjčit od někoho jiný a nebo děláš neco špatně.

Vypínas Xbox ovladačem a ovladač stále svítí a Xbox ne?

Vypínas ho přes Menu nebo podržením?

Zkus ho prostě opět spárovat s Xboxem pidle návodu co jsem psal výše.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Divné, ale zkus nejdříve opět sparovat ovladač https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/accessories/connect-a-wireless-controller

Potom zkus aktualizovat ovladač přes Nastavení - Kinect atd - vyber ovladac a mělo by se ti zobrazit zda je aktuální, jestli ne, aktualizuj.

Ještě tam můžeš přiřadit ovladač k účtu, takže se nemusíš po zapnutí přihlašovat. 

Pokud to nepomůže, zkus ještě si půjčit od někoho druhý ovladač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podržením a zobrazí se volba vypnutí. Konzole nebo ovladač  nikdy nevypnu ovladač aj Xbox 
Fakt zkus postup co jsem psal.. Mě pomohl.. Dělalo to i známému.. Nevím jestli to dělají nějaké určité kusy nebo sw chyba.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Takže ještě jednou, opětovně sparovat s Xboxem, podivat se zda je aktuální verze softu pro ovladač a neni potřeba jej aktualizovat (Settings - Device accessories), poté dej restart konzole pres menu Nastaveni, až konzole opět najede, přiřaď ovladač k účtu (nebudeš se muset přihlašovat když zapneš konzoli timto ovladačem), dej třeba opět restart konzole.

Jak najede mela bys být automaticky přihlášena.

Zkus vypnout Xbox zmáčknutím tlačítka na ovladači a vyber Vypnout konzoli.

Konzole bude chvíli blikat i ovladač a pak se vše vypne (asi 10-15 sekund), aspoň u mně to tak dělá.

Nevytahuj baterky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu