Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0
Gregy-tc

2x Xbox vs. 1x účet

Otázka

Ahoj, hledám, hkedám nenacházím.

Jde mít 1 účet na dvou xboxech? Dal jsem dětem do pokoje 2. Xbox a chtěl bych jim tam dát hry co mám zakoupené na mém účtu. Nedařilo se mi přihlásit k Xbox live se stejným účtem. Co mám udělat proto aby to šlo? 

A když se ptám tak se zeptám po2. 

Arcade a přidavný "fat disk" konzole tento disk nevidí... Zkusil jsem ho i vyměnit za disk co jsem měl doma. Podle nějakých záhadných návodů.. a ne nefrčí to. Konzole disk nevidí..  máte někdo ověřený návod jak na to?

Zatím to mám vyřešeno flashkama. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

• 0

Ahoj, nejspíš bych to udělal tak, že tvůj xbox bych v profilu označil jako HOME a druhý xbox s novým účtem připojit pod tvůj hlavní. Na druhém xboxu se objeví všechny hry co máš ty a dají se hrát i zároveň. Na xboxweb je podrobný návod někde. Hledej "xbox sdílení her s kamarádem" :)

A ten disk je naformátovaný Xboxem? Já teda ještě žádný nepřipojoval, ale vím, že pokud chceš mít exterňák jako úložiště pro hry, tak musí být naformátovaný xboxem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu