Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Vitaj, pokud se tím účtem přihlásíš k ps5 tak se ti hry objeví v knihovně a půjdou normálně stáhnout a hrát i na ps5. A sejvy budou fungovat, buďto zkopírovat přes fleshku nebo přes cloud, jestli si platíš plusko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jinak kdo ma diskovou verzi God of war, vypnout internety na ps5, nainstalovat a uzit si pravej nect gen zazitek v 4k/60. Dalsi patche pridavaji specialni mody jako 1080p/60 nebo 4k/30 ale to at si nechaji. Opravdu v roce 2021 nechci na nextgenu a 4k telce hrat hry v 1080p. to nejde. hawk:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, chtěl bych se ještě zeptat. 

Je normální, že PS5 v režimu odpočinku pořád točí větrákem? Pochopil bych, že se dochlazuje, když ji vypnu po dohrání hry, ale může být v odpočinku klidně 5 hodin a pořád se točí a chladí 🙂 Přijde mi to trochu divné... u PS4 pokud se nepletu, tak se to občas taky točilo, ale určitě ne pořád v kuse ne?

Jinak by mě zajímalo jak to máte celkově s tím větráčkem. Já se nemůžu zbavit dojmu, že ten můj má snad nějako "osmicu" protože ten zvuk je fakt takovej divnej a rušivej, jakoby nepravidelný zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne by som to asi reklamoval. Moja je ticho aj pri hraní, mám to výrazne tichšie než bola PS4Pro pred ňou. Nikdy som nemal problém za celú históriu plejstejšnovania, že by sa vetrák točil aj po uspaní (kor keď beriem v úvahu tie modernejšie ex-PS3/PS4/PS4Pro). Navyše ten tvoj pocit z osmice, môže tam byť kľudne HW problém s vetrákmi, určite to nie je normálne, imho [emoji2371]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě 😕 Bývalem bych to už hned v prvních 14 dnech vyměnil kus za kus, ale to jaksi nebylo možné no :D Trošku mě to mrzí no. Mám, ale objednaná druhý kus pro ženu, tak jsem hodně zvědavý jak to bude u toho druhého a případně bych na základě toho reklamoval no. 

Spíš mě zarazilo to, že tobě se opravdu v režimu odpočinku netočí větrák vůbec? Takže to mám opravdu velký problém, když se mi točí nonstop? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zkušenosti kamaráda, který reklamoval, tak novou konzoli bude mít v září. Jemu se zase netočil větrák a konzole se vypínal. Takže asi tak k reklamacím.

Jinak statusy prodejců: Alza stále očekává (asi ty kusy v Rakousku vyprodali), Datart uvádí "nejdříve 10.6." - což je optimistické, předtím mi tam svítilo září :D. CZC stále status "neznámý termín dodání", planeo za měsíc ani nestihlo zaevidovat a zpracovat moji objednávku a ostatní eshopy raději PS5 stáhli z prodeje...Takže pokud sme mysleli a doufali si v únor, šeredně sme se pletli a budem rádi za ten červen :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sodik109 tak mi se v režimu odpočinku větrák nejspíš netočí, respektive pokud jo tak není skoro slyšet. A při hraní to samé. A jak máš konzolu danou, na stojáka jako věž Mordoru nebo na ležáka jako operu v Sydney? Známý ju měl naležáka a měl hodně slyšitelnou mechaniku. Pak dal boží nadstroj číslo 5 na stojáka a mechanika se prý znatelně zklidnila. Možná by nebylo od věci zkusit změnit polohu konzole.

 

Jinak další známý má u czc objednáno ze dne 17.9., čas dvě minuty po osmé ráno a eště ju doma nemá.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já ji mám právě na "Mordor" :D Ale zkoušel jsem i na ležáka a bylo to, to stejné. Jsem hrozně zvědavý až se dostanu k druhému kusu... Zajímá mě jestli mám fakt problém a nebo jsem jen takový magor... :D Jsem ajťák, takže jsem na techniku docela puntičkář a mám rád tiché věci. Zajímavé ale je, že PS4 Pro sice hrozně hučela, ale nerušilo mě to tak, jako tady to nepravidelné točení větráčku.

Jinak já mám objednáno na Alze taky z 17. 9. ve 14:30 a pak ještě CZC 17. 9. v 18:00, takže to bude předpokládám ta stejná várka. K tomu PSku co mám teď jsem se taky dostal jen se štěstím přes kolegy co objednával o půlnoci 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, sodik109 napsal:

No já ji mám právě na "Mordor" :D Ale zkoušel jsem i na ležáka a bylo to, to stejné. Jsem hrozně zvědavý až se dostanu k druhému kusu... Zajímá mě jestli mám fakt problém a nebo jsem jen takový magor... :D Jsem ajťák, takže jsem na techniku docela puntičkář a mám rád tiché věci. Zajímavé ale je, že PS4 Pro sice hrozně hučela, ale nerušilo mě to tak, jako tady to nepravidelné točení větráčku.

Jinak já mám objednáno na Alze taky z 17. 9. ve 14:30 a pak ještě CZC 17. 9. v 18:00, takže to bude předpokládám ta stejná várka. K tomu PSku co mám teď jsem se taky dostal jen se štěstím přes kolegy co objednával o půlnoci 🙂 

Ahoj můžeš sem hodit video s tím onym zvukem, či ti vydává ten bazmecht plejstejšn. Taky jsem takový  tzv. magor (puntičkář)co řeší každý pískot, bzučení, hučení atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, craig27 napsal:

Ahoj můžeš sem hodit video s tím onym zvukem, či ti vydává ten bazmecht plejstejšn. Taky jsem takový  tzv. magor (puntičkář)co řeší každý pískot, bzučení, hučení atd.....

Dobře :D Večer se to pokusím nahrát 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ve zkratce máš všechno krom PS5 [emoji3516][emoji16]

Nene, PS5 mám, ale voľnú zásuvku už ne. Cez víkend asi rozborka a výmena hornej rady single strojkov za dvojité [emoji2359][emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
To má jako adaptér??? si delaj prd-el

Jo. Prekvapilo ma to tiež, myslel som že si to vezme z USB na PS5 a ono toto... [emoji2371]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, mirai_trunks napsal:

To má jako adaptér??? si delaj prd-el

Možná je to "dobře" ne? Přes to USB by to nabijení nebylo tak rychlé jako přes adaptér, hlavně jedno USB pro 2 ovladače. Pokud se ty 2 ovladače nabijou díky tomu o poznání rychleji, tak bych to bral jako benefit 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu