Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Hezke, ze jsi ukazal v prvnim odkazu pouze UK. V druhem tweet, kde nikdo vlastne nevi a tipuju o milion min a treti odhad kde PS5 se prodalo celosvetove skoro o 50% vic jak xboxu. Takze i z tvych cisel je ocividne, ze je snazsi dostat xbox, kdyz je nizsi poptavka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Takže konečne doma nejvíc nedostatkové zboží od sony a to je nabíječ na ovladače a sluchátka...

 

4536FA23-51E9-46BE-8F6F-08B4C9A95796.jpeg

Tak sluchatka prekvapive dobre.

V realu vypafaj lip nez na fotce, neni to tak levnej kus plastiku. 

Rekulace hlasitosti s odezvou na obrazovce( clovek vidi kolik muze jeste regulovat zvuk)

Regula pomeru zvuku ze hry a z chatu s odezvou na obrazovce

Nabiječ USB-c

Jack

Barevne ladi k PS5

Nevyhodou jsou mensi nausniky. Nekomu se ucho nevleze dovnitr a pak to nemusi tesnit a znit dobre. Za tu cenu co se teď nedají koupit bych rekl, že good:))

Kdo ma zájem napište, budu je vracet. Koupil jsem již jiné za těch pár měsícu cekani:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mediamarktu v Polsku mají pořád a už řadu týdnů. Nedělají totiž předobjednávky a co jim přijde, dávají do prodeje ALE za cenu toho, že vnucuji další věci... hry, sluchátka, další gamepad, ps+, nabíjecí karty. Vždy je to dražší, než full price za vše v tom jejich  "bundlu" . Když se podaří, tak ty jejich bundly celkem ujdou. Já tam urval DE+gamepad+sluchátka+ps+ 3 měsíce za 14300 (cca 500 navíc). Jinak třeba Sony Pulse sluchátka tam měli normálně na prodejně. Je třeba dodat, že ode dneška se do polska jen tak nedostaneme (nastupuje nějaký druh přeshraniční dopravy). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možnost doručení jsem našel jen na území Polska (třeba hledám špatně). Co ale lze využít, tak různé služby na převoz balíku z Polska. Vyjde to na cca +2 kila. Zadá se adresa skladu u hranice a tam to jiná firma přebere a doveze přes hranici. To je jak sem psal na konci o "přeshraniční dopravě". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě dneska přišlo z Alzy, že PS5 byla předána dopravci.  Jedná se o digital edition.

A před chvílí mi volal týpek z Alzy kvůli připojištění a říkal, že dneska posílají z Alzy 5ks PS5 a předobjednávky mají přes 20000 .

Údajně drží skladem pár kusů právě kvůli tomu připojištění okamžitě výměny do 24hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to odsouvání her už začalo minulej podzim. Letos vím akorát o Returnalu a jinak snad tenhle půlrok nic nevychází.

Takže budu hrát akorát Valhallu, Immortals Fenyx a možná Cajbrsypače, ale u toho bych asi počkal do toho patche 1.2.

Nové konzole máme především na zpětnou kompatibilitu na tenhle rok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu