Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Potřebuji radu místních odborníků, summoning @mirai_trunks.

Po poslední aktualizaci firmwaru PS5 se mi stalo na mé LG CX, že během hraní vypadl na sekundu obraz (černá obrazovka) a zase naskočil s ikonkou HDR v pravém rohu.

Nesetkal se s tímhle problémem někdo? Děje se to náhodně. Napadlo mě jestli neni v prdeli tukabel nebo hdmi port tv či ps5. Nějaké rady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A znoušel si výměnu hdmi tukabelu, změnit hdmi port či tak?

Na xseriess mi to teda nikdy neudělalo, ozkoušeno během 3 hodin hraní a nic...

Včera se mi aktualizoval firmware ps5 a udělalo to dvakrát.

Na starší firmwaru jsem v sobotu odehrál cca 2 hodiny Controlu a nic takového to neudělalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, basildon napsal:

Všechno určitě ne, zkus vyměnit PSko za Xbox ☝️🤔😂😂

Za podobnou radu v opačném hávu si na mne plival, dštil síru a nadával. Jenže byl rozdíl v tom že já senomet měl. Takže ti radím zamést příště před vlastním prahem 👌🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony a jejich SW opět v akci :D ... ten problém s černou obrazovkou je už od PS4 a nevědí ho opravit.. občas zabere poměnit nějaké nastavení displeje/Vypnout CEC apod., ale je to loterie. Zbývá bohužel počkat až v Sony přestanou SW dělat opičky a problém vyřeší ( čti: nikdy) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 11 minutami, Kamel napsal:

Hoši tak pomohlo vytáhnout HDMI z tv, vytáhnout konzoli i tv ze sítě a hraju už 2 hodiny a nic...takže sazim na to, že to rozhodil firmware.

Kamele, pral bych ti to, ale tohle neni analogovej prenos. Vypadky obrazu vytazenim a zatazenim tukabelu nevyresis. To je problem v elektronice a otazka je, jestli v ps nebo tv. Firmware nic “nerozhodiĺ, takhle fw nefunguje. 
kazdopadne drzim pesti, musi to byt otravnej bug.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu