Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

  • Moderators

Kamelku, on ma pravdu. Z principu fungovani to pomoct ani nemuze, ale je dobre, ze uz ti to slape. Jedine, co by mohlo pomoct, je takzvany handshake - obe zarizeni se pri pripojeni vzajemne “osahaj” a nastavej si parametry, tak treba si pri opetovnem pripojeni vic “porozumely” a rekly si, ze uz te trapit nebudou 😉🤘🏼

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mediamarktu dneska visí už dobrou hodinu PS5+druhý ovladač+nabíjecí stanice+Returnal za cca 18500. Stačí objednat a za 2 dny hrát. 

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/playstation-5/konsole-ps5

 

Nebo media expert (otázka komu tyhle hry sednou) 

https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-5/konsole-ps5/konsola-sony-playstation-5-returnal-destruction-allstars-star-wars-squadrons

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dneska přišla do Planea objednávka ze 17.1....Letěl sem pro druhé Psko v domnění že padnu na tišší kus a ten svůj prodám kamarádoj.

Na prodejně sem nadiktoval číslo objednávky a prodavačka misto do skladu šla do reklamací a nesla mi k nohoum totálně rozmlácenou krabici. V místě kde je konzole tak byla slisovaná krabice, což by ani výstelka uvnitř neochránila a at jim za ten humus zaplatím. Tak sem je poslal s tím do perrdele a odmítl převzít a požádal o zaslání nového kusu ze skladu. Poslali mě do diri a ještě mi řekli, že sem třetí, kdo to odmítl převzít a že v pořadníku tenhle kus jde dalšímu nešťastníku...Takže Planeo supr servis, nekoupím si u nich už ani tužkovky. Napsal sem stížnost, asi mi odpoví velké hevno, ale aspoň sem ze sebe dostal to zklamání a vztek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi přišla odpověď z Planea, další kusy mají normálně skladem, které aktuálně přiřazují zkazníkům, dle pořadníku. Novou konzoli mi pošlou na pobočku.

Dostal sem i omluvu za chování prodavačů a prý "špatně jsme se pochopili"...Debatu sem raději dál nerozváděl, špatné pochopení nebylo, jen neochota prodavačů řešit problém. Osobně si myslím, že když už jim odmítne třetí zákazník roz mr danou krabici, tak to mají reklamovat u dodavatele, přepravce nebo nabídnout za sníženou cenu, ale asi nemá cenu se v tom pitvat. Chudák bude ten, kdo si tu zničenou škatuli vyzvedne a po rozbalení bude skládat lego.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak PS5 dnes dodáno. Pracovnice v Planeu si mě dobře pamatovala, po nepříjemném výstupu z roz mr danou ps5 a tentokrát nesla opatrně a na prodejnu přišla neponičená.

Kamarád bude mít velkou radost :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mozna do datum dodani v datartu bude porad rychlejsi nez alza s lonskou predobjednavkou

před 1 minutou, fandin napsal:

Martinoslav::  objednej na supergamer.cz, ted jsem koukal a maj skladem. Objednaval jsem minulej mesic i 3d pulse a do 3dnu to bylo doma, akorat posta myslim 120

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli někdo shání ještě PS a je masochista co chce digital tak pšonci maj fajn deal na PS5  + 2x DS + nabíječka+ sluchátka  https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-digital-edition-dodatkowy-kontroler-dualsense-stacja-ladujaca-sony-dualsense-zestaw-sluchawkowy-so

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravicko panove, nevite prosim vas proc ty polske obchody mediamarket a mediaexpert, prodavaji PS5 jen s 12 mesicni zarukou? Treba televize sony, tam maji normálne 24 mesicu a jsou v EU, tak ma platit 24 ne? Docela me to zarazilo. Psal jsem jim do chatu a odpovedeli mi, že na to nemaji vliv, ze jim to urcil producent...

Edit: Tak prý ikdyž oni uvádějí jen 12 měsíců záruku, tak Sonny pak bere normálně 24 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám takový asi hloupý dotaz. Pořizuji Ps5, ale budu ho mít napojený na monitor, který má rozlišení jen fullhd. Vím, že třeba nový Ratched má nějaké volby 4K s raytracingem a bez, zajímá mě, když mám jen fullhd, budu mít víc fps? pozná to ta konzole, nebo to prostě pojede úplně stejně jako kdybych měl 4K? A co obraz? Bude to v rozlišení jen fullhd, nebo to nějak upraví, že to bude vypadat líp než na fullhd. Plánuju koupit potom QHD monitor, tak to asi bude to samé, protože konzole umí jen fullhd a 4k, pokud se nic nezměnilo. Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu