Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Diky a ještě jeden dotaz, třeba ten nový Ratchet and clank, podporuje vice nastaveni, třeba 4k raytracing a 30 fps. Kdyz to teda zvolim, budu mit teda jen fullhd, ale raytracing zustane? Jde mi o to, jestli když mam  jen fullhd monitor, prijdu jen o rozliseni 4k, ale neprijdu jinak o ty jine graficke efekty. Nemyslim HDR, to muj monitor taky nepodporuje. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím vás, reklamoval někdo někdy ps5, nebo i ps4? Oni píšou, že je potřeba zaruční list sony a faktura. Ten zarucni list je co? Ta knizecka? Ale nesjou v ni zadne udaje, tak nechapu k cemu jim je, nebo se musi nechat orazitkovat v obchode, kde byla konzole kupovana? Diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky pánové, zatím se mi naštěstí nepokazilo nic, ale na sony strankach pišou, že při reklamaci vyžadují fakturu a zarucni list sony a ten ja neumel najit. Nevěděl jsem, že je to ta knížečka 🙂 Každopádně uvažuji o druhém ovladači, protože jak čru, že je tak extra poruchový, vydrží sotva 3 měsíce, tak abych měl druhý na výměnu při reklamaci 🙂¨Je to fakt tak špatný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Susperian napsal:

Diky pánové, zatím se mi naštěstí nepokazilo nic, ale na sony strankach pišou, že při reklamaci vyžadují fakturu a zarucni list sony a ten ja neumel najit. Nevěděl jsem, že je to ta knížečka 🙂 Každopádně uvažuji o druhém ovladači, protože jak čru, že je tak extra poruchový, vydrží sotva 3 měsíce, tak abych měl druhý na výměnu při reklamaci 🙂¨Je to fakt tak špatný?

Ohledně DualSense. Mám od listopadu dva. Vždy na jednom hraju a druhý nabíjám. Zatím oba jedou bez chybičky. Chovám se k nim normálně, nehážu s nima na balkon, napadajů mne na zem a nežeru při hraní. Jako je to kus techniky, může sa pokazit, ale pokud bych měl věřit všemu co je na internetech tak nás ovládají reptilijáni ve spojení s registrovanými partnery gatesem a sorosem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě přijde v pondělí PS5 Ratchet edice + Immortal Fenix Rising Shadowmaster od bratrů poláků, tak snad to bude ok a nebudu hned reklamovat 🙂 Cena příznivá, vyšlo mě to na 2739 Zl, 15 800 kč 🙂 Akorát Immortal už jsem dohrál na PC, tak půjde dál. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko panove, prosim vas nekdo znalý a hrál Marvels Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition? Tato edice obsahuje i prvniho spider mana, ale nevite nekdo jestli je klasicky na disku, nebo jen jako kod ke stazeni hry? Chtel jsem koupit na bazosu, ale ten kluk mi pise, ze pouzil kod tudiz uz to prvniho spidermana neobsahuje, prijde mi to divne. Jestli ten kod neni jen pro The City That Never Sleeps? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Susperian napsal:

Zdravicko panove, prosim vas nekdo znalý a hrál Marvels Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition? Tato edice obsahuje i prvniho spider mana, ale nevite nekdo jestli je klasicky na disku, nebo jen jako kod ke stazeni hry? Chtel jsem koupit na bazosu, ale ten kluk mi pise, ze pouzil kod tudiz uz to prvniho spidermana neobsahuje, prijde mi to divne. Jestli ten kod neni jen pro The City That Never Sleeps? Diky

Tak jak píše míraj nade mnou, ale kod na prvního jsem viděl prodávat kolem 400 na tuším key for you nebo na nějaké podobné stránce zabývající sa prodejem herních kódů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu