Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mamut.cz je super, taky jsem jeden den objednal a druhý den si ji vyzvedl v Holešovicích. Akorát člověk musí být rychlej, pokud se konzole objeví, je obvykle do minuty pryč. Nakonec jsem si na to udělal hlídací makro, co to omrklo každým 15 vteřin, nechal to běžet pár hodin a po signalizaci že se to dá koupit jsem to bleskově zaplatil 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

Možná blbej dotaz , ale nevím kde to najít.

Je rozdíl mezi hrou (třeba Spider Man Miles Morales nebo třeba CyberPunk) co se prodává s logem na PS4 proti hře co je s logem pro PS5 ? 

Jde o to jestli všechny hry co se prodávají na obě generace tak mají dvojí kvalitu pro každou generaci?

Cyberpunk nyní ještě není pro PS5 ? takže bude vypadat podobně jak na PS4 a po vydání next gen update tak bude vypadat lépe ? 

Dík za odpoveď 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetky PS4 verzie spustiš aj na PS5.
Pri každej hre je potrebné zistiť koľko stojí upgrade z PS4 na PS5, zvyčajne je to od 0 až 20€. Keď je upgrade zadarmo, tak kupuj PS4 verziu, je to vždy lacnejšie. Next gen upgrade na Cyberpunk vyjde až budúci rok. Zvyčajne je vylepšená grafika a hlavne 60fps.
[emoji39]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu