Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

S tou poštou je nejhorší, že i když viditelně třeba zničí balík a člověk to reklamuje, tak stejně reklamačku neuznají. Mě takhle zničili krabičku s hrou, byl prasklej i disk a reklamace neuznána, bo prý špatně zabaleno, když sem se hádal po telefonu, co je špatně zabaleno, když to bylo v kartonové krabičce, tak mě paní pi ča na reklamačním poslala do pr dele. Takže pokud balík nedodjde, musí se mandaz připravit na tvrdej boj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá věc sa podařila, stačilo udělat bububu a balík s ps5 si už převzal servis 🤣

Nebo jak správně @wertypoznamenal, nějaká poštěvácká konda psko zabavila, zjistila že nefakčí tak ho dala zpátky do procesu doručovacího/hledacího

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Kolega nedavno reklamoval zasilku, kterou postak hodil z vlastni libovule za plot a nekdo ji ukradl. Prachy dostal az po pul roce, kdy uz to resilo i CTU. A nad argumenty posty jsem kroutil hlavou i ja a to jsem zvyklej na hodne 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Aspoň jedna dobrá věc sa podařila.

Dneska mi DPD dovezlo konzoli ze servisu. V mé původní krabici byl vážně nový kus, dokonce eště voněl novotou. Větrák mi přijde tišší než u staré. Takže reklamace proběhla výměnou tak, že 1.7. servis zásilku převzal a dneska, tj 15.7. mi přišel nový kus. Když si vezmu že minulý týden byl úterý a středa státní svátek a hodně lidí si eště bralo dovolenou, tak celkem rychlost. Přišla samotná konzole bez příslušenství (tukebele sem si nechal doma, stejně tak i brožury).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práve v čase vydania hry Stray spustila spoločnosť Sony novú 7 days Trial pre PlayStation Plus Extra alebo PlayStation Plus Premium. 

Táto možnosť je dostupná len pre nových predplatiteľov - ak už máte v súčasnosti službu PlayStation Plus Essential, tak samozrejme o túto možnosť prichádzate. V každom prípade novým účtom viete tento trial využiť a vyskúšať si ponuku hier ich streamovanie či skúšobné verzie a ďalšie výhody služieb PlayStation Plus Extra a Premium.

Ako na to ?

Funguje to len pri novo založenom účte. Je potrebné si založiť PSN UK, potom pridať platobnú kartu do účtu a následne vám ponúkne možnosť 7days trial. * Nedá sa tam pridať SK/CZ karta, nakoľko banka overuje adresu a tá je predvolena na UK. Je potrebné si vytvoriť virtualnu kartu cez Binance.com ktorá neoveruje adresu a dá sa tam pridať. 😏 Následne je možné potom aktivovať Premium 7 days Trial.

Screenshot_20220720-092925.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové, určitě někdo z vás hrál Returnal. Zajímá mě, že když teda umřu hraju pokaždé od začátku, ale ta hra se neukládá ani po bosech? Takže jestli to chápu, musí tu hru člověk dohrát na jeden zátah? To přece není možné 🙂  Mám rád výzvu alá Dark Souls ale, tohle mi přijde na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

🙂 kdyz zabijes bosse otevre se ti zkratka do dalsiho biomu a tedy v dalsim runnu jiz bosse dat nemusis. po 3 biomech je jakejsi checkpoint, nebudu spojlerovat, pak jiz chodis zase 4-5-6 dokut si to neprepnes z5 na 1-2-3. Po pár hodinách je již hra celkem lehká kde víš kam jít i když je to random dle ikonek na mape. Biomy se daj jenom probihat pak a cele se to da dohrat za 2h. Vytrvat a odměnou je excelentní hra pouze pro Ps5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravíčko pánové, dotaz pro někoho, kdo není taková lama v oblasti monitorů, jako jsem já 🙂 chci si pořídit nový monitor, jelikož můj starý už má 11 let. Musí mít rozlišení QHD, ale chci ho připojit i k PS5. Dočetl jsem se, že některé monitory, které jsou sice QHD, ale umí nějak přijímat signál i 4k, takže hry na PS5 vypadají líp, nějak to propočítávají. Ale jak zjistím jestli to daný monitor má?  Nebo rovnou nemáte nějaké doporučení na takový monitor? Uhlopříčku 27 a IPS panel, nejlépe podpora G-Sync. Cena max 9000. Děkuji za jakokoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

PS5 zatím podporu qhd nema, tedy pobezi ve fullHD. Podpora je jiz v testovani beta verze posledniho FW takze se dockame.

Na 27" bych se o kvalitu obrazu moc nebal, je to mala uhlopricka a vypada tam dobre asik cokoliv:) 

spis bych bral 32 a vetsi. kupovat za 10k malej monitor je myslim jiz passé.

ja mam Samsung odyssey g7. kupovan kdyz byla akce a kešbek a spokojenost. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Susperianmám ho doma společně s G27C, ten taky není špatný, ale Dell je mnohem lepší. G27C má bleeding při tmavých scénách a je to otravný. Když jsem je kupoval byl mezi nima litr rozdíl, teď ale koukám že se dá ten gigabyte koupit o dost levněji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu