Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Takže předpokládám maloobchodní cena 15999 a 16499 u smartžida. Hezké to je, né že ne, ale jelikož mi po 2 hodinách na vr1 bylo na blutí, tak vynechám. Cenou je to dost přepal, na tom se shodneme všichni. Zadarmo to být nemusí, ale mohlo se to držet cenou nějak rozumnějc...Takových 10999,- bych o tom možná i uvažoval pod stromek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

110° FOV a ve hře bude na pevno nastavených 50° ...

 

Jako jestli tam nebude vidět rastr pixelů jako u Oculus Rift S, který jsem měl, tak proč ne. A taky záleží na hrách co na to budou. PSVR1 hry na to nepůjdou (xD), tak nezbývá než čekat. Osobně mě nebavilo se točit kolem drátu a mlátit kolem sebe ovladačem. Možná kdybych bydlel v hale nebo měl volnou garáž, kterou bych pojmenoval PSVR garáž only.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud neoznámí kompatibilitu s PC, aby na tom šly hrát japonské VR nadhry, tak nezájem :D . Cena je na HW solidní, bohužel to zabíjí 0 her, kompatibilita s PC ( kde i Quest2 za 400€ nabízí 100x více her a možností), a cenovka 60€ za hry je taky úlet ( souzeno dle ceny bundlu s Horizonem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu