Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na twitchi je jedna streamerka co maluje tyhle ovladače. Ty jen zaplatíš asi 3k a ona koupí nový ovladač namaluje ti na něj co chceš. Nemusíš shánět v zahraničí. Pokud vím malba je fixnutá takže se nezničí používáním. Mě se líbí její malování na knihy tedy na ty hrany listů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dela to vice firem. Onehda jsem mel reklamu na jednu, kde muzes zaslat i svuj vlastni ovladac a vyjde to tim padem levneji. Pro me treba idealnejsi reseni, protoze mam dva ovladace a treti doma nepotrebuji. Je mozne, ze kdybys jim ten design poslal, tak nejakou napodobeninu vymysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, numi napsal:

Na twitchi je jedna streamerka co maluje tyhle ovladače. Ty jen zaplatíš asi 3k a ona koupí nový ovladač namaluje ti na něj co chceš. Nemusíš shánět v zahraničí. Pokud vím malba je fixnutá takže se nezničí používáním. Mě se líbí její malování na knihy tedy na ty hrany listů. 

Jo to bude Ellienka, sleduju jí na IG a dělá moc pěkné věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Junior Moderators

Ja mám původní arctis 7 a i po 2 letech jsou supr. někdo tvrdí, že kvalita audia není uplně top, ale kombinace 15+ hodin výdrže(i po 2 letech provozu) a toho,že je můžu nosit klidně celej den je k  nezaplacení. Hlavní nevýhodou je nabíjení skrze micro-usb. 7P+ má již usb-c a ještě delší dobu provozu a rychlodobíjení, 15minut stačí ma 3h provozu :D

Testoval jsem nové arcits nova 7, ale mají menší ušáky a již nejsou over the ear.

Kdo jednou zkusil bezdrát, tak z5 na drát nepujde, i kdyz kvalita bejva lepsi u dratu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu