Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

stolek mám otevřenej - bez zadní stěny, takže tam luftuje dostatečně vzduch. Na hučení v konzoli tu samozřejmě jsou experti a už se nemůžu dočkat dotazů od nejmenovaného kaketa, které PS5 pětkrát vrátí a pak bude nahrávat video se zvukem hučení a prosíkem, zdali to je zvuk v pohodě a tvrzením, že když přestane dýchat, slyší hučet konzoli s uchem nalepeným 5 cm od ps5 s vloženým blurej diskem :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 9. 2020 at 10:34, mirai_trunks napsal:

co vím, tak digitál je cca 15% dodavek ps5. takze ho je min nez klasickejch. jinak nemyslim, ze je digital dobra volba. pri cene 2000kc za hru bych radsi bral diskovou a pak ji prodal az dohraju.

Díky za info, já disků kupuju málo, ale pravda že u PS5 jich budu kupovat asi víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

No pokud bude další dostupný slot tak určitě lepší řešení než nějaká externí periferie, která nebude zdaleka dosahovat rychlosti interního. Cena bude určitě mazec ale tipuju že to nebude až tak co si řekl mrkvosoft a hlavně to bude mít smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem toho nazoru, ze puvodni SSD nepujde vymenit (aspon ne pro obycejne uzivatele), ale bude tam druhy slot. Nicmene cena bude stejne vysoka jak prase i kdyz to neni zadne ssd delane primarne pro tu konzoli jako Xbox. To SSD musi splnovat urcite pozadavky, aby na tom ty sly ty hry hrat bez problemu a to Cerny tusim rikal, ze ta rychlost toho SSD musi byt nekde kolem 7GB/s, coz by tedkomc meli splnovat ty nove SSD jako treba Samsung 980 PRO, ale tam je cena za 1TB asi 6000. Takze doba, kdy pujde koupit treba 2TB SSD, ktere splnuje pozadavky a nebude stat tolik co cela konzole je podle me jeste celkem daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen doufam, ze v pripade, kdy by se pokazilo to interni SSD, tak pujde system nainstalovat i na ten druhy disk, jinak to akorat pridava dalsi bod, co se na te konzoli muze pokazit. Nicmene chlazeni konecne vypada dobre, poradny heatsink cca 3x tak velky jako v PS4. Pouziti tekuteho kovu je z hlediska teplot super, jak na tom bude s zivotnosti uvidime. Zatim to fakt vypada, ze si na chlazeni dali zalezet a budeme mit tichou konzoli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..mne se to netýká milý Kamele....já budu krom ps5 hned kupovat nabíječ,sluchátka/mám sice nové ale s kabelem a to je na nic...kabel prostě překáží/druhý ovladač asi ne  zatím ho nepotřebuji -u ps4 mám dva ale skoro vůbec ten druhý nepoužívám- akorát vnoučci u motorek-stejně už tu sestavu ps4 mají slíbenou takže to půjde o poschodí níž a ještě silně uvažuji o tom přídavném disku...ale to spíše až později podle potřeby...😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu