Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Tohle mě rozesmálo😂😂😂😎

304AAD8C-73D5-4005-BC72-1E16E5011687.jpeg...sice PS5 budou vyprodány v obchodech ale bude stovky inzerátu na prodej na bazoši a podobně...pár zoufalců zaplatí 25tis. a víc. Zbytku se nebudou moc zbavit... ono fakt o nic nejde a za měsíc dva bude po všem... spis jsem zvědavý na limitované edice obou konzolí popřípadě jiné verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi ji poslali z Mironetu, objednaval jsem cca kolem 8hodiny tak u 4 eshoou disk edici a jen u mironetu digitalku a jedinej mironet mi neco poslal (vsechno platba az pri prevzeti). Kamos objednal v JRC asi az v 12 odpoledne, ale platil predem a poslali mu ji uz ted. JRC vyrizuje jen platby predem na ostatni kasle.

no holt ted budu hrat jen par her a v unoru koupim disc a digitalku poslu dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

tak OKej pise jiz zari 2021:)) to jsou skoro vanoce

image.thumb.png.da2d5ea911f5b45630606b4bce103297.png

https://www.gamesradar.com/amp/god-of-war-ragnarok-ps5-exclusive/

a vypada to, ze ragnarok nebude jen ps5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, pozitro napsal:

Dneska mi ji poslali z Mironetu, objednaval jsem cca kolem 8hodiny tak u 4 eshoou disk edici a jen u mironetu digitalku a jedinej mironet mi neco poslal (vsechno platba az pri prevzeti). Kamos objednal v JRC asi az v 12 odpoledne, ale platil predem a poslali mu ji uz ted. JRC vyrizuje jen platby predem na ostatni kasle.

no holt ted budu hrat jen par her a v unoru koupim disc a digitalku poslu dal...

s Tím JRC nemáš pravdu, já jsem měl objednáno bez zapacení předem a dostal jsem ji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prý chyba systému, naskladnění objednávek pro obeslané zákazníky. Pokud někdo zkusil teď rezervaci tak má smolíka. Už tam je údaj s dodejem 2021.

Já sem objednal před týdnem v Okay, už sem v pořadníku zadaný na září 2021 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu