Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Jak jsem psal mám informaci od mého kamaráda ze SONY. Vozí jim to DHL. Jasný že se nedostane na všechny hned ale bude se to zlepšovat. Termín květen co uvádí e-shopy je termín kdy se předpokládá že bude uspokojená poptávka tak že budou normálně všude skladem. Já jeden z těch co má nový xbox ale chci i PSko kvuli exkluzivkám.

 

tady ukázka překupníka v USA: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, tak po pár dnech uživání už mám takové ty první pocity a zkušenosti a to

začnu tím co mně nemile překvapilo

V rest módu mi nefunguje stahování na pozadí vč nabíjení ovladačů (co jsem četl má tak to více lidí (snad to brzo opraví - někdo stejná zkušenost?

Mortal Kombat ultimátní edice - po nainstálování to začalo stahovat 80 giga dat - málem mě jeblo (chápu že tohle není tak chyba konzole ale nasralo mě to 

v recenzích občas zaznělo že je stahování rychlejší - já ten pocit učitě nemám přijde mi to stejné jako na PS4 - v testu internetu mi to sice vyhodí 80mbit ale nepřijde mi to v praxi že to tak je - jak to máte vy prosím ?

pozitiva

asi největší dualsence - konečně mám pocit že držím opravdu dobrý ovladač od playstationu a navíc ta haptická odezva se opravdu povedla snad bude hodně využíváná vývojáři

rychlost konzole - skvělé ten skok je opravdu veliký - tipy v novém Sacboyovi nejdou ani stihnou přečít, to stejné v MK

cod warzone hraji na monitoru 28palců tam je to pecka jsem nečekal nic horšího - konečně nepadají FPS 🙂 klávesnice myš funguje parádně to i předtím na PS4 ale ta to neuměla hned

ostatní hry přenáším konzoli k tv 55 Sony 4K HDR je to opravdu masakr spiderman v řezimu výkon mi spadla brada, sacboy i MK11 vypadají hodně dobře 

na videích se mi konzole líbila ale po rozbalení se mi líbí opravdu moc až mě to překvapilo, u kamaráda jsem se byl podívat na xsx ale vzhled mě nenadchl, Sony zariskovala a za mě se jim to vyplatilo, je to opravdu nádherný kousek hlavně když "stojí" : )

velikost disku je kapitola sama o sobě, asi se to bude dát zvládnout ale určitě se tomu bude muset člověk věnovat co bude hrát a co ne se musí hned smazat jinak bude FULL poměrně rychle

další věcí zase asi až časem , tak snad se na všechny zájemce co nejdřív dostane užívejte hraní čeká nás snad skvělá generace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu