Jump to content

PlayStation5 - PS5

Recommended Posts

Rest módu bych se vyhnul .. už jsem měl 2x rebuild a tak to šlo pryč než to Sony fixne :D . Rychlost netu přes 5ghz wifi je podstatně lepší a stahování je rychlé ( Né PC rychlé, ale dost rychlé) .
Máte někdo problém s kvalitou ovladače? Už 2 kolegové hlásí že jim to vrže jak postižené :D .

• Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vzal jsem i na Mironetu, kdyz už dali pořádnou slevu...

🥰🥰

Tak jsem si říkal že napíšu malé srovnání PS5 a XBOX SX po vyzkoušení obou konzolí.  Gamepad PS5 a jeho vybrace a haptická odezva je fajn ale příjde mi to prostě pořád jako různé druhy vybrací ..

Posted Images

před 10 hodinami, Bouner napsal:

Rest módu bych se vyhnul .. už jsem měl 2x rebuild a tak to šlo pryč než to Sony fixne :D . Rychlost netu přes 5ghz wifi je podstatně lepší a stahování je rychlé ( Né PC rychlé, ale dost rychlé) .
Máte někdo problém s kvalitou ovladače? Už 2 kolegové hlásí že jim to vrže jak postižené :D .

Ovladač co byl u božíhostroja bez problémů. Jinak rest dávám běžně a rebuild mne potkal jen jeden. 

Jinak mne celkem udivilo, když sem stáhl přes free upgrade dirt5. Pak ten zmíněný rebuild a po něm se mne začala instalovat ps4 verze. Instalace nešla přerušit a zatím sem nepřišel na to, jak ji smazat 

• Moderators

Ja si furt jen tak nejak rikam, proc tak spechat? Kvuli tem nekolika malo hram, ktere dokazou ten vykon jakztakz vyuzit? Jasne, nebrecel bych, kdyby se na me dostalo, ale i tak, kdyz bude za pul roku, tak bude za pul roku, nooo boooze 😁 

před 3 hodinami, kingcz napsal:

Gratuji všem co mají PS5, užijte si to. Já osobně počkám na druhou várku nebo radši na druhou revizi, než se všechny ty hardwarove i softwarove problémy vyřeší.
Slyšel jsem, že naky chudák v UK dostal od Amazonu kočičí granuli místo PS5.

yes! vypadá to na to že kurýři samou nedočkavostí označí balíčky jako nedoručené a pak PS5 shrábnou pro sebe..😍 

Je to neskutečný co se děje kvůli kusu plastu , mědi a pár čipů. Lidi se mají dobře, kdyby nebylo na chleba a vodu tak by jim ta hračka byla k ničemu...myslím že kvuli tomu je zbytečně až moc velkej humbuk na celým světě.....mezi tím si Babiš krásně potichoučku bohatne a bohatne a už i ten Temelín je schválený na dostavbu...takže ČEZ schrábne dotace a zase si managery vyplatí krásný bonusy a my všichni budeme mít dostatek šťávy pro ty naše mašinky🤪🤪🤪

...ale poslední léta, žrali by byli jen samý vepřový, drůbež, všechno máslem nebo sádlem maštěný. Ták se pánbůh na ně rozhněval pro tu jejich pejchu a voni zas přijdou k sobě, až budou si vařit lebedu, jako to bejvalo za napolionský vojny. Dyť vona i ta naše vrchnost už roupama nevěděla co dělat......

Jinak mi ještě vyšla i konzole z Datartu a konzole z Electroworldu. Neklapla akorát Alza.
Kdybych neměl tolik kamarádů, mohl jsem bejt ve vatě.   :D

gif.gif