Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Za mě jsou obě konzole super a to hlavní co mají umět tak umí. Jak jsem psal o rozdílech nebo s čím nejsem 100% spokojený tak není nic tak hrozného , že bych řekl tohle nechci. Design je mi fuk. Co chci aby konzole fungovala, nepřehřála se a vydržela pár let provozu. 

Ještě k tomu ovladači, kdyby PS5 udělali dualsence jako ovladač u xka tak jsem spokojený. Dashboard určitě časem doladí a je to jen softwaerová změna.

 

P.S. Nevitéte někdo jestli se dá vypnout ten lightbar ? Asi ne že. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, majkom napsal:

Kks design a form faktor ps5 je straslivy fail

Design je subjektívna vec, za mňa super, zaujme a vyčnieva z tých generických hranatých krabíc. Problém mám len s veľkosťou, a možno by som uvítal celočiernu ale to si myslím bude časom dokúpiteľné/upraviteľné výmenou panelov. U mňa osobne je problém iba s rozmermi viazanými na stenu/organizér/policu za/pod TV, ktorý je dimenzovaný dostatočne bohato aj na veľké AV komponenty, ale PS-ko prekvapilo a povedalo si ne, nestačí to 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Umberto napsal:

PlayStation 5 Vinyl Wrap! - YouTube....o tomto taky uvažuju...ten origo leklej plast je šílenej...je zajímavý že třeba u Iphonů dražší verze mají matný finish a základní verze lesklej🤪

Včera večer som trochu hľadal na nete a zistil, že Sony sú hrozné m**ky. Bola firma čo robila tie panely v čiernej a iných farbách, ale nastúpili na nich, museli zrušiť názov a stiahnuť produkt (pritom to bolo docela vtipné, že PlateStation). Potom som si spomenul že výborná vynilová firma, od ktorej som pár vecí už mal, tiež spravila vlastne polepy - teraz sa pozrieš k nim na web a polepy na PS5 sú "discontinued"... 🤦🏼‍♂️ Ak by ma to nejak aj do budúcna trápilo, zvažujem plastidip oboch panelov a problem solved 🤷🏼‍♂️

Btw. ten trigger odpor na ovládači 😮 včera som nahodil WatchDogs Legion a keď strieľaš, trigger čudlík kladie normálne odpor ako nenatiahnutá zbraň, to mi ho vyndej 🔥🤭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě Sony ty kryty časem nabídne. Teď nestíhají výrobu, tak čekají až bude dostatek kusů v obchodech a pak začnou nabízet vyměnitelné pláty. Jinak si myslím, že by neřešili firmu, která je nabídla hned od launche.

Divné že řeší ty polepy...to byla vždy jedna z mála věcí, kterou uživatel sehnal kdekoliv. Pamatuju si že i na xbox one, ps4 bylo hafo variant polepů sehnatelných ofiko v jrc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Umberto napsal:

Nechápu to proč k tomu SONY takto přistupuje...Já bych si chtěl koupit náhraní kryty klidně i origoš a pomalovat je fixama styl DOODLE. Malování mě baví a mám nějáký nápady v hlavě😉

myslim ze Sony s tim ma nejaky marketingovy zamer, ze casem chce vydavat limitovane edice PS5 v ruznych barvach a nebo bude sama prodavat vlastni (asi predrazene) kryty a nechce aby na tom vydelaval nekdo treti 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, krtek6 napsal:

to je kaket...kde vzal 20kusů? :D Kdyby se mi to chtělo kupovat tak to vezmu...aukro je bezpečný

Moc bezpečné Aukro není , vrátí ti pouze 50% max.10000,- a spousta starosti kolem . Šel bych do toho, ale nemám chuť běhat po policajtech 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, krtek6 napsal:

pokud jsem to tehda študoval dobře, tak je to pojištěný do 20tis

Myslím, že je to jen na 50% a max 10000,- a ani tohle není jisté, protože tě můžou odpálkovat, že nemůžou rozhodnout a už se to pěkně komplikuje.

Pokud se i přes veškerá opatření setkáte s nákupem, který neproběhne v pořádku, můžete využít program Ochrana kupujících a získat finanční náhradu škody až do výše 50% zaplacené částky včetně poštovného, maximálně však 10.000,- Kč.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vtipný sledovat na YT live stream jak Amíci čekají na BLACK FRIDAY a znovu naskladnění PS5. Na řetězci BEST BUY je nějaký čas kdy tě robot pustí dal s objednávkou a borcům to píše že jsou 70 000tis. v pořadí objednávek. No ani se nedivím když je jich 383mil.😁😁😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, neřešil někdo, když z PS5 smažete PS4 hru, že tam zůstane na začátku dashboardu ikonka se šipkou s názvem hry, možnost ji stáhnout, ale ta ikonka se neposouvá a nejde ani odstranit. Nově spuštěné a instalované hry, jsou vždy za tou zašedlou ikonkou, zkusil jsem smazat další PS4 hru a hle mam tam dvě zašedlé ikonky 🙂 díky za info 🙂  u PS5 her se to neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu