Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

před 43 minutami, krtek6 napsal:

troufám si říct, že je to tím, že máš profilovku Medvěda...🤔 jeden takový už tu je tak se to bude bít☝️

Naopak, jsem rád za dalšího kolegu  a budeme pokračovat v zamedvědování fóra. 🤗

 

před 35 minutami, Ronaldok napsal:

Ano, jedná se o mazaní PS4 her z PS5.

Taky zkusím, možná už kolem oběda a dám vědět 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ronaldok napsal:

Super, dekuji 🙂 

Zmazal som 2 hry a bez problému zmizli 🤷🏼‍♂️

V 24. 11. 2020 at 21:20, goblinN82 napsal:

Zdravím, ještě tu nepadlo téma nových Pulse 3D sluchátek, máte je někdo a můžete prosím krátkou recenzi? Nebo jaká jiná bezdrátová sluchátka k PS5 půjdou připojit?

Predpokladám že priamo budú fungovať len Pulse, cez BT tam nefunguje nič - odskúšané doma so štyrmi rôznymi výrobcami. Nájde ich, ale nepripojí, tie ktoré som vyhradil na domáce použitie k nim pripájam tak isto ako k PS4/4Pro - cez USB BT dongle od Creativu 😏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nemám s mazáním her problém.

3D audio jsem zkoušel na Steelseries ( Ti mají ofiko podporu 3D sound) a funguje bez problému. Sluchátka nesmí být BT, jelikož BT má delay a není an hraní vhodný ..musí být buďto USB nebo adaptér do USB na bezdrát 🙂 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Mandaz napsal:

Disková verze ps4 hry smazána bez problémů

Dekuji za vyzkouseni, dneska PS5 chtěla aktualizovat SW, po aktualizaci se mi jiz taky problematika neprojevuje, sem se bál, ze po smazani treba 10 PS4 her, tam budu mit 10 ikon 🙂 jeste by to chtelo slozky, aby si clovek mohl roztridit hry jako na PS4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jsem taky jedním z hrdých majitelů PS5 🙂 Chtěl jsem se zeptat...

Z konzole jsem nadšený... Je hrozně rychlá a dualsense je konečně lepší ovladač, než u Xboxu.

Jediné co bych konzoli vytknul je hlučnost. Přijde vám konzole taky hlučná a nebo mám jen vadný kus, nebo vkus :D V idle, je to dobrý, ale když zapnu hru... Jakože asi bych to neřešil, určitě je pořád tišší než PS4. Ale zarazilo/zklamalo mě to z důvodu, že ve všech recenzích říkali, jak nejde slyšet... Ano nemám ji u TV, mám ji na stole u monitoru, takže z toho půl metra, jde slyšet docela dost 🙂 Zajímalo by mě tedy jak to máte vy. Díky 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak ten hluk popsat, ale přijde mi to poloviční hlučnost PS4 Pro, takže pořád dost hlučné :/ Jakmile, ale hru minimalizuju do menu, tak to přestane.

Zrovna jsem možná narazil na možné vodítko? :/ https://www.vortex.cz/playstation-5-ma-zrejme-dve-verze-hlavnich-vetraku/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu