Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

https://hrej.cz/article/dalsi-varku-playstationu-5-ocekava-prodejce-mozna-az-v-listopadu

Zajímavá úvaha ohledně dostupnosti PS5. Pokud je to pravda, tak dodávky až v listopadu pěkně na se rou ty jenž pronadstroj 5 nemají.

Nicméně na mě ten článek po přečtení působí tak, že neměli na Hrej o čem psát, rozklikli si Datard, kde je opravdu plánovaný termín listopad a voilá, námět na článek s nepotvrzenými údaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplne normálne. Hrajem hru, dám Option aby nahodilo menu a nezabili ma, stlačím PS a v menu dole dám vypnutie a pod ním Rest. Neskôr, o chvíľu, ráno, ďalší deň - zapnem PS, naskočí do hry a pokračujem od-Option-ovaním, prakticky odkedy ho mám... [emoji2960]

Nikdy som inak nevypínal žiadne PS, ktoré to podporovalo, jedine že som potreboval niečo prepojiť, tak Power Off samo...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přetáhl hry z ps4 na ps5 šlo vše v pohodě (na ps4 primární účet) ale ted mám hry ale všechny musim hrát od zacatku. Ještě se mi teda něco stahuje (6hodin) tak uvidim zda to budou data na hry co je mel uloženo 

 

Tak se musí ps4 napojit na stejnou síť jako ps5 a pak se v nastavení ps5 da přehrát data a vyhledat ps4 a potom az se nahrají na petku uložena data her. Jinak to nejde a pres účet se tam natahnou pouze hry 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu