Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

  • Moderators

Proč by to nemělo fungovat nebo podporovat. Pokud je rozlišení cílené až na 8K tak všechno co je pod výstup přizpůsobí zobrazovacímu zařízení případně na nejbližší možné podporované rozlišení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tohle by SONY určitě neprošlo kdyby měli konzoli co zvládne jen určité minimální rozlišení [emoji1]
Já uvidím jestli jí budu brát na začátku prodeje a co vím, že novou TV kvůli tomu určitě brát nebudu. Mám sice jen 1080p ale kvalitní co perfektně funguje a nebojím se že by to bylo špatný [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

je to primarne cileno na TV. tv vetsinou nativne zvladaj 720,1080, 2160p a to 8k at uz je to kolik chce. nove tv ted umi i 1440p ale to neni u vsech. uvidime co sony povoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • Junior Moderators

co vím, tak digitál je cca 15% dodavek ps5. takze ho je min nez klasickejch. jinak nemyslim, ze je digital dobra volba. pri cene 2000kc za hru bych radsi bral diskovou a pak ji prodal az dohraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby nahodou nekdo mel vice objednavek a mel volny kus a byl by ochotny ji prenechat tak kdyztak SZ prosim 🙂 Objednal jsem si ps v JRC hned po pulnoci a uz mi prisel mail ze diky tomu ze jsem to nezaplatil ihned tak se na me nedostane, ale ze jsem byl mezi prvnima a kdyz jim to zaplatim do 48h tak mi dodaji kus v prosinci na Vánoce. Na to jim ale kaslu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, není kam spěchat. Já osobně počkám, až bude dostatek zásob a koupím to v klidu. XseX si myslím, že pljde sehnat bez problému. No a na PS5 si počkám klidně do dubna. Za 2 měsice mi vychází Valhalla a Cyberpunk, takže budu mít na půl roku co hrát :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však čumím...38cm na výšku... to si pak nedokážu představit co má Kejml za stolek...stejně to bude položený... mě teda spíš zajímá tloušťka (ležmo výška) když v nejužším místě to je 9cm.. já mám totiž mezeru ve ve stolku 17cm...ale na délku 1m

Play-Station-5-Comparison.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, basildon napsal:

Ale bude, koukni na net na obrázky porovnání velikosti 😂😂

Bude velký jak IKEA skříň od @Kamel do které schovává své poklady 😂

@basildon NOJO! Ale aby to nezabralo celou skříň :D, kam pak dám ty škatule od sběratelek.

@krtek6 běžný nábytek nestačí, když je PS5 velká jak serverovna NASA :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu