Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zdravím, jelikož jsem tu zatím ve vlákně pro PS5 nezahlédl otázku TV tak bych se chtěl zeptat jakou by jste doporučili? Mám vybrány následující adepty kteří splňují mé požadavky: 4K, 100HZ, 55", HDMI 2.1:

 

Samsung QE55Q80T

https://televize.heureka.cz/samsung-qe55q80t/

LG OLED55B9

https://televize.heureka.cz/lg-oled55b9/

 

A rád bych znal váš názor. Chtěl bych se s cenou vejít o kousek níže ale jsem realista že tohle je asi to nejlevnější co se nechá v požadované specifikaci sehnat... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Než jsem prilítne vítr z hor s informací, že hdmi 2.1 není nutno, jednejme:)

Osobně bych bral Oled. Černá je černá jako krtek a celkově kvalita obrazu je jinde...,Ale

B9 se doprodává a cenově nic moc, BX nástupce je od 30k vejš.

Když nebudeš váhat tak do dneška je v Ew akce na q80t a za tech cca 21k asik není co řešit:)

https://www.electroworld.cz/samsung-qe55q80ta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych taky osobně šel do OLED, ale jak říkáš, B9 se doprodává ještě za vcelku rozumný peníze a BX za 30 je pro mě už asi moc. Díky za super tip na EW,  Samsung je tam zase o 5.000 levnější což určitě není zanedbatelný. Já měl doteď k PS4 neskutečný peklo ve formě Hyundai FL 40211 SMART takže jsem technologíí OLED A QLED celkem nepolíbenej...K PS5 bych chtěl pořídit už lepší mašinu ale upozorňuji že tu TV budu mít výhradně a pouze jen ke konzoli. O ostatní TV funkce nemám zájem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mirazi, ty ses rozumbrada 🙈😂 Ja nikdy nerekl, ze hdmi 2.1 neni nutno. Ja jen rikam, ze vetsina nikdy mezi hdmi 2.0 a 2.1 nepozna rozdil 🙂 A nejspis ani mezi hdmi 1.4 a 2.1 a kdyby to slo, tak se klidne vsadim 🙂 A ukamenujte me 😁😁🙏🏼

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nerozporuji, jen rikam ze qled je spis marketing jako technologie... cenovu politiku sony nema zmysel komentovat... ja sony top modwl mel, vyborna tv a porad jejich motion handling je best in class, ale ten rozdil v cene proste neomluvis, kdyz sem vyberal ted oled, v 65 palcich to byl vuci lg temer dvojnasobek, uplne mimo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko panove. Mam takový dotaz ohledne monitoru pro PS5. Chtel bych poridit nový monitor uhlopricka 27", tem mam 24 a full hd. Jde mi, ale o toto: Na PS5 potrebuji nejlepe 4k, to chci, ale monitor budu zaroven pouzivat i na mem pc, kde mam sanci hrat jen 2K, jde mi tedy o to, jestli ma smysl hrát na pc jen 2k a celkove pouzivat toto nizsi rozliseni na 4k monitoru, tedy jestli to nebude vypadat nejak hnusne. Nemam s tim vubec zkusenost. Protoze jinak me nic nenapada, jak to skloubit dohromady, dva monitory nechci 🙂 Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu