Jump to content

PlayStation5 - PS5

Recommended Posts

• Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

🥰🥰

Vzal jsem i na Mironetu, kdyz už dali pořádnou slevu...

Electroworld ma slevu na Dualsense a s kodem EW100 je za 1399kč.

Posted Images

Tohle mě rozesmálo😂😂😂😎

304AAD8C-73D5-4005-BC72-1E16E5011687.jpeg...sice PS5 budou vyprodány v obchodech ale bude stovky inzerátu na prodej na bazoši a podobně...pár zoufalců zaplatí 25tis. a víc. Zbytku se nebudou moc zbavit... ono fakt o nic nejde a za měsíc dva bude po všem... spis jsem zvědavý na limitované edice obou konzolí popřípadě jiné verze.

Dneska mi ji poslali z Mironetu, objednaval jsem cca kolem 8hodiny tak u 4 eshoou disk edici a jen u mironetu digitalku a jedinej mironet mi neco poslal (vsechno platba az pri prevzeti). Kamos objednal v JRC asi az v 12 odpoledne, ale platil predem a poslali mu ji uz ted. JRC vyrizuje jen platby predem na ostatni kasle.

no holt ted budu hrat jen par her a v unoru koupim disc a digitalku poslu dal...

před 1 hodinou, pozitro napsal:

Dneska mi ji poslali z Mironetu, objednaval jsem cca kolem 8hodiny tak u 4 eshoou disk edici a jen u mironetu digitalku a jedinej mironet mi neco poslal (vsechno platba az pri prevzeti). Kamos objednal v JRC asi az v 12 odpoledne, ale platil predem a poslali mu ji uz ted. JRC vyrizuje jen platby predem na ostatni kasle.

no holt ted budu hrat jen par her a v unoru koupim disc a digitalku poslu dal...

s Tím JRC nemáš pravdu, já jsem měl objednáno bez zapacení předem a dostal jsem ji.