Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hra se nesmaže z disku


MobileGamerCZ

Otázka

Zdravím. Dneska mi vyskočilo, že Fortnite chce něco aktualizovat. Potvrdil jsem tedy a následně po aktualizaci mi hra jen padala. Tak jsem ji odinstaloval a nyní, když dám instalovat tak je hned stáhnuta. Tak rychly internet vážně nemám .. když je hra v Xboxu instalovana, zbývá mi 81,1 GB na disku, když ji smažu tak mám 81,6 GB volných což nedává smysl. Absolutně nevím, kde je problém tak snad bude vědět někdo zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

ahoj. jina hra se odinstaluje normalne? 

zazalohuj profil na xbox live a zkus factory reset s volbou nechat hry a nastaveni. popis zde:

https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/console/reset-console-to-factory-defaults

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Po resetu jdou všechny hry ale Assassin's Creed Origins vypisuje if you have a game disc, insert it now. if you bought this online, make sure youre signed in to Xbox Live. If you dont have rights for playning it youll need to get it at the Microsoft store

Xbox je z druhé ruky, hra byla už nainstalována. Ve storu si ji můžu koupit ale je tam i play, bohužel pak vypíše řádky výše. To jsem teda přišel o hru? Paráda ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu